Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Посольство Республіки Узбекистан в Україні

Невдалі більше іноземних туристів щороку відвідують країну, розташовану в самісінькому серці Центральноазійського регіону — Республіку Узбекистан. Це не дивно, адже зарубіжних туристів приваблюють до нашої країни не тільки всесвітньовідома узбецька гостинність, не тільки унікальні пам'ятки древньої та сучасної архітектури, але й мир та стабільність, що панують в нашій державі, а ще — атмосфера взаємної поваги та злагоди.
Але й це ще не все: наявні в Узбекистані рекреаційні ресурси дозволяють розвивати найширший спектр туристичних програм, зокрема, приймати гостей протягом цілого року. Узбекистан здатний запропонувати найрізноманітніші послуги як для любителів культурно-пізнавального, активного відпочинку, так і для екстремалів. Сьогодні в країні широко розвинені діловий, екологічний, лікувально-оздоровчий, фольклорно-етнографічний, історико-архітектурний, релігійно-паломницький та інші види туризму.
Незважаючи на географічну віддаленість, Україна та Узбекистан дуже близькі одна до одного. Адже Україна входить до десятки провідних туристичних партнерів нашої держави! Причин для цього декілька. По-перше, досить численні діаспори: в Узбекистані мешкає понад 100 тис. українців, в Україні живе близько 40 тис. вихідців з Узбекистану. По-друге, наявність регулярних прямих авіарейсів: Ташкент—Київ—Ташкент, Ташкент—Сімферополь—Ташкент, Самарканд—Сімферополь. Є також залізничне сполучення Харків—Ташкент. По-третє, між нашими країнами відсутній візовий режим. Усе це служить основою розвитку туристичного обміну між нашими країнами, який помітно виріс за останні роки.
Сьогодні Узбекистан є сполучною ланкою між Європою та Південно-Східною Азією. Багато іноземних, у тому числі й українських, туристичних компаній розробляють маршрути із зупинкою в Узбекистані, а відтак дають можливість своїм клієнтам ознайомитися з визначними пам'ятками нашої держави, після чого їхня подорож продовжується у напрямку Таїланду, Малайзії, Індонезії, Японії, Кореї. Багато з транзитних туристів потім
повертаються до Узбекистану вже як до основного місця призначення.
Запрошуємо відвідати наш сонячний та дружній Узбекистан!
 

назад >>>