Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Перший та поки що єдиний український авіаційний лоукостер — авіакомпанія Wizz Air Ukraine оголосила про суттєві зміни у ціновій політиці та маршрутній мережі з метою стимулювання попиту на авіаперевезення в нинішніх економічних та політич¬них умовах. Отже, як повідомляється у прес-релізі авіакомпанії, вартість квитків в усіх напрям¬ках знижено на 20% (відносно середньої вартості квитків протягом останньої декади лютого). Такий захід має стимулювати пасажирів, які сумніваються у доцільності подорожей, все ж таки їх здійснювати.
Другий крок лоукостера — оптимізація планів розвитку мережі. До стабілізації економічної та політичної ситуації в державі буде призупинено відкриття деяких нових рейсів, плановане на нинішній рік, та призупинено деякі з уже наявних.
Незважаючи на корекцію маршрутної мережі, станом на травень нинішнього року здійснюватимуться 130 вильотів на тиждень — така ж сама кількість, як і у травні минулого, тобто 2013, року.

Акош БУШ, генеральний директор Wizz Air Ukraine:
Wizz Air залишається прихильною до українського ринку і пропонує надійні лоукост-авіаперельоти українським мандрівникам. Ми тут з довгостроковими планами. У той же час ми постійно стежимо за попитом на авіаперельоти та споживчими перевагами українців для того, щоб у найкращий спосіб відповідати потребам наших пасажирів, пропонуючи доступні ціни та високий рівень обслуговування. Це є результатом ретельного планування наших потужностей відповідно до потреб ринку. Заходи, які ми здійснили, є тимчасовими. Ми плануємо повернутися до наших початкових планів розвитку, як тільки це стане можливим.

назад >>>