Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

НА ПОЧАТКУ 2014 року СТРАХОВА КОМПАНІЯ ERV ТА АГЕНЦІЯ З ПРОДАЖУ АВІАКВИТКІВ TICKETS.UA РЕАЛІЗУВАЛИ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОСЛУГИ СТРАХУВАННЯ В ПРОЦЕС ОНЛАЙН-БРОНЮВАННЯ ТА ПОКУПКИ АВІАКВИТКІВ. ПРО ТЕ, ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЦЕЙ ПРОЕКТ ВІД ІНШИХ ОНЛАЙН-ПРОПОЗИЦІЙ СТРАХОВИХ ПОЛІСІВ ТА ЯКИМИ Є ЙОГО ПЕРЕВАГИ, РОЗПОВІДАЄ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ КОМПАНІЇ ERV УКРАЇНА АНДРІЙ НІКОЛАЄВ
Не секрет, що ринок туристичних послуг давно й активно освоює інтернет-простори. Сьогодні складно уявити собі послугу, яку не можна було б придбати онлайн. Сайти туристичних компаній, агенцій з бронювання авіаквитків, туристичні портали рясніють різноманітними пропо¬зиціями — авіаквитками, готеля¬ми, трансферами, екскурсіями... Вони схожі на великі супермар¬кети, де можна легко заблукати, забути купити потрібний вам товар «зі списку» або просто не знайти його. Досить часто цим «забутим» чи «не знайденим» товаром стає страховий поліс.
Наш спільний з TICKETS.UA проект цікавий тим, що в ньому вперше реалізовано концепцію крос-продажів: послугу стра¬хування не потрібно шукати «на окремій поличці», пасажир може придбати поліс відразу при оплаті квитка. Страховку, звичайно ж, можна «викласти на касі», якщо вона вже є у вас, або ж вас не влаштовує ціна або умови. Та, як показали результати першого місяця роботи, більшість клієнтів влаштовує такий підхід: наші обсяги про¬дажів онлайн-страховок збіль¬шилися удвічі в лютому 2014 року порівняно з попереднім місяцем. Таких бронювань здій-снюється кілька тисяч щомісяця, тому в реалі¬зації подібних проектів зацікавлені як наша компанія, так і провідні українські агенції з продажу авіаперевезень. Кілька таких проектів з іншими агенці¬ями вже на стадії завершення, і в найближчому майбутньому на їхніх сайтах також з'явиться можливість купівлі авіаквитка і страховки онлайн.
Більше того, ми розвиваємо наш проект на міжнародному рівні, оскільки ERV — це міжнародний страховик, представлений у більш ніж 15 країнах світу. Це означає, що незабаром не тільки громадяни України, але й покупці авіаквитків з Росії та інших держав зможуть отримувати страхове покриття від місцевих страхових компаній ERV, яке відповідатиме всім вимогам і стандартам країни їхнього проживання.
Ми плануємо також реалізувати подібні проекти з провідними українськими та закордонними авіакомпаніями, інтернет-ресурсами, пов'язаними з авіаперевезеннями, бронюванням готелів, та іншими, в т.ч. не пов'язаними з туристичною галуззю.
Європейське Туристичне Страхування ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
04071 м. Київ, вул. Спаська, 5 Тел. +380-44-220 00 07 Факс +380-44-569 84 11 info@erv.ua www.erv.ua
 

назад >>>