Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Цей віршик декламують напам'ять не тільки дорослі, але й дітлахи: адже послуга міжнародного передплаченого роумінгу під трендом TravelSiM залишається найпопулярнішою, а відтак і наймасовішою на ринку міжнародних телекомунікацій. Сьогодні здається, що «ТревелСімки» з нами були завжди, проте насправді в Україні послуга передплаченого роумінгу TravelSiM від UTT&CSC з'явилася 2005 року, тобто менше 10-ліття тому.
В чому ж полягає успіх TravelSiM? Насправді формула успіху нашого продукту досить проста: запропонувавши ринку продукцію за цінами оператора, без необґрунтованих націнок, ми отримали визнання у десятків тисяч абонентів.
Оператор відзначив наші досягнення: так, за підсумками 2007-2013 років команда UTT була вшанована дипломами кращого/платинового партнеру в Україні.
Послуга передплаченого роумінгу TravelSiM стане в нагоді тим, хто хоч раз на рік виїжджає за кордон. TravelSiM забезпечить клієнтів туристичних агенцій та операторів зв'язком у більше ніж 190 країнах світу. При цьому в 140 країнах (включаючи європейські країни, Туреччину, Єгипет, Росію) вхідні дзвінки будуть для абонентів безкоштовними!
Тарифи на вихідні дзвінки починаються від $0,29 і більш ніж в 150 країнах не перевищують $1,00 за хвилину. Що цікаво, вказані тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку - тобто дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, до Росії або США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн чи напрямків, наприклад Куби чи мережі Інмарсату. Ще однією зручністю є універсальність тарифів - вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні.
СМС коштує від $0,15. Утім, навіть тут можна заощадити: з будь-якої країни можна відіслати СМС за єдиною ціною $0,10 через TravelSiM-меню. Відсутні абонплата та плата за з'єднання.
ТревелСіМ пропонує максимальну кількість зручних і доречних додаткових послуг:
• ТревелТариф: $0,29 коштує перша хвилина вихідного дзвінка, починаючи з 2-ої хв. - $0,25 між абонентами ТревелСіМ у 140 країнах;
• «Пакетні Євродзвінки», дзвінки з країн Євросоюзу і Туреччини з другої хвилини будуть тарифікуватись по $0,25/хв.;
«Акційні ЄвроСМС» - з країн Євросо-юзу та «Акційні КитайСМС» всього за $0,15;
GPRS - послуга мобільного Інтернету від $0,19/1Mb;
Послуга «Персональний асистент» включає в себе консьєрж-послуги, бізнес-послуги, медичні послуги та допомогу в екстрених ситуаціях, а також послугу усного перекладу більш ніж 90 мовами;
Послугою «Передзвоніть мені» можна скористатися, якщо не залишилось коштів на балансі TревелСіМ для здійснення дзвінка;
Безкоштовні дзвінки зі Skype на ТревелСімку.
Про інші послуги можна дізнатися детальніше на сайті: www.TravelSiM.ua або за телефоном у Києві: (044) 223-8008 Тарифи встановлені та вказані естонським мобільним оператором.
TravelSiM Online - новий продукт компанії TravelSiM. Він являє собою спеціальне рішення для активних Інтернет-користувачів, які мають можливість користуватися мобільним Інтернетом у роумінгу на ще вигідніших умовах.
Існує 2 варіанти використання сім-карти TravelSiM Online:
• помегабайтна тарификація від $0,25 за 1 Mb. Надзвичайно зручний інтервал тарифікації від 1 Kb - це додаткова економія на з'єднаннях;
• пакетні пропозиції, при активації яких вартість Інтернету в 49 країнах складатиме $0,10 за 1 Mb. Детальніша інформація на сайті: w.TravelSiM.ua/online
 

назад >>>