Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Усвіті ідея багатоцільових туристичних комплексів, здатних надавати своїм клієнтам практично усі можливі туристичні послуги на своїй території, реалізована досить-таки давно. Яскравими прикладами подібних комплексів є курорти Синайського півострова в Єгипті, деякі комплекси в турецькій Антальї чи Forte Village на італійському острові Сардинія. Однак в Україні подібних універсальних комплексів донедавна не було.
Концепція універсальності надання туристичних послуг передбачає, що клієнти інфраструктурного об'єкту не прагнуть залишати його територію, отримуючи усе необхідне тут-таки, на місці. У випадку з туристичним комплексом «Бухта вікінгів» це не зовсім так: адже поруч знаходиться Львів з його величезним екскурсійним та
розважальним потенціалом, відтак ігнорувати столицю Галичини було б безглуздо. Отже. менеджмент «Бухти» надає своїм гостям можливість ознайомитися з культурною та історичною спадщиною старовинного Львова та його околиць. Проте усе інше можна отримати безпосередньо тут, у «Бухті вікінгів».
Що ж на туристів чекає у «Бухті»? Та все, що завгодно: купання в одному з кількох лісових озер на піщано¬му пляжі, обладнаному водними атракціонами (серед яких не тільки звичні вже човни, катамарани та водні скутери, але й аквазорб, водний кайтинг, акваджампінг та безліч інших подібних розваг). А також риболовля, пікніки з мангалами та барбек'ю, різноманітні спортивні ігри (наприклад. великий теніс, для якого тут обладнано сучасні корти), катання на роликах, велосипедах та веломобілях, екстремальні подорожі між деревами в мотузковому парку... Це тільки види активного туризму й відпочинку. А можна ж у «Бухті» ще й попаритися в лазні, постріляти в тирі, отримати комплекс косметичних та релаксаційних процедур у спа-салоні, та, нарешті, навчитися їздити верхи.
Складовою туристичного комплексу «Бухта вікінгів» є готель на 40 номерів, максимальна місткість якого пере¬вищує 120 чоловік. Обслуговування в готелі здійснюється на рівні 4-зіркового стандарту, сам же готель обладнаний усім необхідним для проведення заходів MICE-сегменту. Зокрема, в «Бухті» нараховується 4 конференц-зали різної площини та місткості (від 25 до 650 кв.м.), а наявний у комплексі ресторан здатний задовольнити усі потреби бізнес-туризму, як-от організація фуршетів, бізнес-ланчів чи кейтеринг. Фахівці «Бухти» спланують проведення семінару, конгресу чи будь-якого корпоративного заходу, наприклад, організують квест чи ділову гру для співробітників будь-якої галузі.
На відміну від більшості подібних закладів, «Бухта вікінгів» не зачиняється на зиму: холодної пори року гостям пропонуються зимові розваги (на кшталт зимової риболовлі), катання верхи та на санях, для клієнтів облаштовується ковзанка... Зрозуміло, що «Бухта» здатна організовувати корпоративні та МІСЕ-заходи й узимку.
Однак, на нашу думку, найголовнішою атракцією «Бухти вікінгів» є грамотна організація процесу відпочинку. На її території може одночасно проходити корпоративний захід. При цьому він жодним чином не заважатиме звичайним відпочивальникам. Так само як, скажімо, водні розваги не заважатимуть любителям риболовлі, а катання верхи — пікнікам із мангалами. Усе це, а також високий ступінь безпеки відпочинку (огороджена територія плюс послуги професійної охорони) дозволяють визначити «Бухту вікінгів» як успішний бізнес-проект у галузі domestic-туризму та перевірений партнер для туристичних компаній.

Бурт Вікінгів
База активного відпочинку
Тел.: +38 032 240-34-28, +38 067 512-55-55
12 км від Львова у напрямку м. Бібрка.
GPS 49.691648, 24.225147
е-mail: buhta-vikingiv@mail.ru www.viking.com.ua
 

назад >>>