Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

На всіх туристичних виставках проявляються тренди. Хтось їх формує, хтось до них адаптується. Експерти впевнені: бізнес, який враховує тренди, стає першим, залучає нових клієнтів, випереджає конкурентів.
Одного разу під час зустрічі з клієнтом ми обговорювали стратегію українського турбізнесу. Як можна розширити нішу, зміцнити стабільність, оптимізувати витрати, спростити робочі процеси, підвищити лояльність клієнтів?
Ми переконані, що сьогодні пріоритетом стала стратегія вибору. В будь-якій ситуації турагенція може вибрати технології Sabre, які підвищать прибутковість бізнесу, продуктивність праці співробітників, якість роботи з клієнтами, розширять можливості й мінімізують витрати.
Уявіть: перший термінал системи бронювання Sabre був інстальований в Нью-Йорку ще 1960 року! З того часу Sabre є флагманом галузі, вона активно впроваджує новації, формує тренди туристичної індустрії: глобальні, технологічні, клієнтські. Саме тому Sabre Travel Network стала однією з найбільших систем бронювання та дистрибуції туристичних послуг.
Глобальні ресурси Sabre GDS дозволяють турагенції, мандрівникові, тревел-координатору вибрати краще рішення, вигідне, персоналізоване. Адже Sabre GDS інтегрує потужний, функціонально та географічно розвинений контент – понад 55 тисяч турагенцій, 125 тисяч готелів, понад 400 авіакомпаній, 27 компаній з прокату автомобілів, 50 залізничних та 16 круїзних операторів. Плюс можливість бронювання залізничних квитків, місць у готелі та інших послуг через тревел-консолідаторів.
Технології Sabre Red враховують всі нюанси планування, здійснення та аналізу туристичних і ділових поїздок. Sabre Red Workspace – робочий простір для агентів, адаптується під їхні потреби. GetThere – корпоративний модуль онлайн-бронювання авіаквитків та туристичних послуг. Sabre Help Desk – служба підтримки клієнтів. TripCase – додаток для смартфона, онлайн-платформа індивідуального планування та управління подорожами. TripCase Corporate – бізнес-версія TripCase, мобільне й онлайн-рішення для турагентств, що працюють у корпоративному сегменті. Sabre Red App Centre – онлайн-магазин, каталог B2B додатків для робочого середовища Sabre Red Workspace. З одного боку, каталог включає додатки, які розробляють сертифіковані постачальники Sabre Red, з іншого – центр відкритий для програмних продуктів українських IT-менеджерів, які працюють у туріндустрії.
Технологічні інновації та глобальні можливості Sabre Travel Network передає турагентствам, мандрівникам, корпораціям. Результат довіри і співпраці – упевненість, стабільність, економія часу та бюджету. Те, що стратегічно важливо для топ-менеджерів. В Україні та Польщі, Німеччини та Норвегії, США та Австралії. У будь-якій країні.
 

назад >>>