Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Радислав МАГДЕЄВ, генеральний директор компанії Marad Medical Service, доктор медицини
Одним із загальновизнаних в усьому світі напрямків для медичного туризму є держава Ізраїль. Найсучасніші медичні технології, висока кваліфікація медичного персоналу, інтенсивні наукові розробки в галузі лікування та медичних технологій, широке розмаїття лікувальних закладів (як державних, так і приватних) плюс можливості кліматичної та курортної реабілітації «на місці» – наслідком усіх перерахованих факторів є багатолітнє зростання турпотоків до Ізраїлю у сегменті медичного туризму. Соціологічні дослідження свідчать: у переважної більшості громадян України, та й інших пострадянських держав, які замислюються про лікування за кордоном, із можливих напрямків першим на думку приходить саме Ізраїль.

Лікування... з додатками
Однак середній громадянин, який має намір лікуватися за кордоном, зокрема, в Ізраїлі, зазвичай не уявляє, скільки проблем та задач йому доведеться вирішувати, щоб перебування в чужій країні, а відтак і лікування, стало успішним та безпроблемним.
По-перше: куди звернутися конкретному пацієнту в конкретному випадку? Можна, звичайно, зателефонувати (чи написати) до однієї з ізраїльських лікарень чи клінік. Та це жодним чином не гарантує вчасного надання допомоги та отримання максимально можливого результату. В лікарні може не виявитись слотів (тобто вільних дат) на необхідний пацієнтові період, у результаті потенційному медичному туристові відмовлять або поставлять у «лист очікування». Крім того, в Ізраїлі (як і будь-де у світі) існує спеціалізація лікувальних закладів. Пацієнт же про цей фактор може просто не знати.
По-друге, прибуття до чужої країни на лікування тягне за собою велику кількість побутових та комунікаційних проблем: починаючи від мовного бар'єру (який в Ізраїлі хоча й невисокий, проте все одно існує), продовжуючись елементарними складнощами в облаштуванні, пошуку житла для самого хворого у період його реабілітації та для осіб, що його супроводжують, у вирішенні транспортної проблеми (адже в деяких випадках для перевезення важкохворих доводиться використовувати спеціально обладнаний медичний транспорт), аж до форми оплати медичних та супутніх послуг. Зрозуміло, що самостійно ці проблеми вирішити можна. Проте таке рішення буде далеким від оптимального – як з точки зору фінансових витрат, так і щодо сил та здоров'я пацієнта та його рідних, близьких і супроводжуючих осіб.

Ефективна допомога + оптимізація лікування
Деякі пацієнти у пошуку прийнятних та ефективних варіантів лікування звертаються до туристичних компаній. Такий шлях, у принципі, можливий, але несе у собі досить-таки високий ризик отримати неоптимальний (або ж невідповідний) варіант лікування. Адже у штаті переважної більшості туристичних компаній відсутні співробітники з медичною освітою. У той же час лікування – процес суто індивідуальний, у якому «узагальнений» підхід є кате-горично неприйнятним.
Отже, найоптимальнішим способом отримати вчасну та високоякісну медичну допомогу за кордоном є вдатися до послуг інформаційно-консультаційних компаній, таких, як Marad Medical Servise. Спеціалізацією таких компаній є організація медичних консультацій, діагностики та лікування пацієнта в закордонних лікувальних установах, а також вирішення й оптимізація супутніх проблем та питань, що завжди супроводжують лікування за кордоном. Адже співробітники інформаційно-консультаційних медичних центрів є професіоналами в питаннях медичної логістики та організації процесу. Саме тому компанії, як наша, здатні організувати лікування саме в тих медичних установах і в тих лікарів, які, відповідно до клінічної картини пацієнта, гарантують найкращий результат. А також у ті терміни, які потрібні (чи влаштовують) кожному конкретному пацієнту.

Переваги Marad Medical Service
У чому полягають переваги саме нашої компанії перед конкурентами? В першу чергу в тому, що, на відміну від переважної більшості медичних інформаційних центрів, ми постійно присутні в Україні. В Києві, в тому самому будинку, де знаходиться Посольство Ізраїлю в Україні, розташований офіс нашого представництва. Його директор – пані Леся Росинська – постійно живе в Україні, відтак спроможна оперативно надавати послуги як пацієнтам, так і партнерам (наприклад. туристичним компаніям). Отже, які послуги ми надаємо своїм клієнтам та партнерам?
Насамперед, маю зауважити: Marad Medical Service – це не лікувальна установа. Ми не ставимо діагнози, не проводимо досліджень та не призначаємо лікування. Ми надаємо інформацію про все це людям, які такої інформації потребують. При чому надаємо її у найзручніший для клієнтів спосіб. Скажімо, за необхідності організовуємо спілкування пацієнта з лікарем у режимі відеоконференції. Здійснюємо переклад медичної до¬кументації, організовуємо супровід в Ізраїлі (наприклад, забезпечуємо хворого та супроводжуючих його осіб послугами місцевого координатора, а той, у свою чергу, оперативно та ефективно вирішує побутові, інформаційні, комунікативні та інші питання в Ізраїлі), здійснюємо прийом платежів, бронюємо авіаквитки та надаємо безліч подібних послуг.

З нами - дешевше!
На перший погляд, це виглядає парадоксально, проте за умови нашої участі сумарні витрати для па¬цієнта зменшуються! Такий ефект утворюється за рахунок оптималізації витрат, при цьому якість послуг жодним чином не страждає. Наведу кілька прикладів:
• Багато авіакомпаній у світі надає медичним туристам спеціальні знижки на авіаквитки – підтвердження мети подорожі. Знижка може досягати 15-20% від тарифу. Далеко не всі пацієнти володіють цією інформацією;
• Процес лікування зазвичай є тривалим, у багатьох випадках він передбачає, окрім перебування в лікарняній палаті, ще й амбулаторне лікування та реабілітацію у країні перебування. Готельні послуги в Ізраїлі є недешевими. Тому ми рекомендуємо своїм клієнтам знімати житло на період лікування та реабілітації – в середньому це обійдеться разів у 3. а то й 4. дешевше, ніж при проживанні у готелях.
Наша компанія працює на ринку медичного асистансу в Ізраїлі вже 10 років. Ми є членом Ізраїльської асоціації компаній медичного туризму, маємо великий досвід роботи у пострадянських державах. Наша цінова політика підлаштована під стан української економіки, тож лікування з нами може собі дозволити досить широкий прошарок громадян України. Крім того, ми не приховуємо контакти своїх клієнтів – деякі з них охоче виходять на зв'язок та діляться з майбутніми пацієнтами досвідом успішної співпраці та лікування, організованого з нашою допомогою.
Отже, ласкаво просимо до співпраці, дорогі читачі!

Київ, бульвар Лесі Українки 34, офіс 417 Тел. (044) 492 72 73; (044) 285 19 55; (066) 486 76 16 e-mail: kiev@mmsisrael.ru
www.mmsisrael.com.ua

назад >>>