Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Ігор ЗАХАРЕНКО
Феєричні полорожі
Колись в радянському прокаті демонструвався фільм під промовистою назвою «Людина-оркестр» з видатним французьким коміком Луї де Фюнесом у головній ролі. З тих часів назва фільму стала крилатою: «людиною-оркестром» називають особистість, що вміє одночасно робити багато справ, до того ж яскраво та нетрадиційна
кщо продовжувати складати у такий спосіб асоціативний ряд, то немає сумніву, що в українській туристичній галузі на звання «людина-оркестр», а точніше, «людина-туризм», може претендувати Ігор Захаренко — власник та директор туристичної компанії «Феєрія», що спеціалізується на авторських подорожах Європою. Ключовим словом тут є «авторських», бо переважна більшість із того, що сьогодні пропонує ринок у вказаному сегменті, розроблялося або за безпосередньої участі самого пана Ігоря, або ж під впливом його продукту. Досить сказати лише одне: саме Ігор Захаренко запровадив у повсякденну туроператорську практику автобусні тури Європою без нічних переїздів.
Звичайно, у «Феєрії» невдовзі з'явилися численні послідовники, проте, на наше глибоке переконання, ті з клієнтів, хто хоч раз спробував мандрувати з «Феєрією», навряд чи скористається послугами іншого екскурсійного туроператора. Бо подорожі від пана Ігоря насправді феєричні — по-іншому й не скажеш... Особливо, коли він сам супроводжує групу — це трапляється кілька разів на рік та вважається серед поціновувачів екскурсійного туризму неабиякою вдачею.
А починалося все досить-таки прозаїчно: наприкінці 80-х років тоді ще учень сільської школи неподалік від Запоріжжя разом із батьком-комбайнером узяв участь у змаганнях на жнива. І виграв їх, за що отримав приз — туристичну путівку, яку пода¬рував матері. Та з того часу в душі хлопця поселилася мрія, що її можна було виразити усього лише трьома словами «Я мандруватиму світом!»
 

назад >>>