Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Один із найоб'єктивніших та найвпливовіших рейтингів у світовій авіаційній галузі – Skytrax World Airport Awards – опублікував результати опитувань за 2014 рік. У результаті опитувань понад 13 млн. пасажирів щодо якості обслуговування у 550 аеропортах по всьому світові було складено списки з 10 кращих аеропортів по різних категоріях. Зокрема, визначається 18 регіональних топових десяток аеропортів. У тому числі й у Східній Європі, куди вдруге потрапив Міжнародний аеропорт «Бориспіль», обійнявши почесне третє місце.
Зауважимо, що «Бориспіль», як і міжнародний аеропорт «Тбілісі», віднесено до цього регіону за формальними підставами. Аеропорти Росії та держав СНД Skytrax виділив до окремої категорії, проте ані Україна, ані Грузія формально не є членами СНД: Грузія вийшла з цього об'єднання після російської агресії 2008 року, а Україна не ратифікувала його статут.
Кращим аеропортом світу знову визнаний аеропорт Сінгапуру.
Головні повітряні ворота України вже другий рік поспіль займають лідируючі позиції в номінації The Best Airports In Eastern Europe. Торік «Бориспіль» став першим аеропортом України, який потрапив до цього рейтингу. Раніше жоден вітчизняний аеропорт не брав участь у престижних авіаційних рейтингах.
Незважаючи на непросту економічну ситуацію в країні – падіння купівельної спроможності населення і, як наслідок, зниження обсягів пасажирських авіаперевезень, – «Борисполю» вдалося утримати лідируючі позиції за якістю обслуговування серед найкращих аеропортів Східної Європи.

назад >>>