Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Андрій НІКОЛАЄВ, перший заступник голови правління страхової компанії ERV
У цій статті ми продовжуємо розповідати про наші нові розробки в галузі розвитку нових технологій, що розширюють можливості дистрибуції страхових продуктів у режимі онлайн.
У квітні 2015 р . стартував наш новий спільний проект з національним авіаперевізником України – авіакомпанією МАУ. Тепер кожен пасажир, який робить бронювання на сайті МАУ, має можливість, не витрачаючи часу й зайвих зусиль, купити одночасно авіаквиток і страховий поліс, здійснивши оплату кредитною карткою. Ця розробка стала результатом спільного проекту страхової компанії ERV Україна та компанії «Амадеус Україна», що тривав понад півроку.
У процесі бронювання авіаперевезення, залежно від кінцевого пункту перебування та інших факторів, система сама визначає, який із продуктів необхідно запропонувати пасажиру: страхування за межами України або по Україні. Страхування здійснюється на весь період перебування пасажира в тій чи іншій країні, а не тільки на час авіаперельоту, що є основною відмінністю і перевагою умов страхування, запропонованих нашою компанією, від подібних проектів, що діють в інших країнах.
Страховий контент складається з декількох страхових пакетів, які враховують специфіку поїздки пасажира та його потреби в тих чи інших видах страхування, наприклад:
• страхування медичних витрат,
• від нещасних випадків,
• цивільної відповідальності,
• багажу.
Важливим є також те, що залежно від сезону та споживчого попиту, пасажиру можуть бути запропоновані страхові пакети різної конфігурації або наповнення страховим контентом: від найпростіших пакетів до пакетів All inclusive.
Проект постійно розвивається, доповнюється новими функціональними можливостями, які враховують специфіку роботи авіакомпанії. Так, до середини літа цього року, в наших планах – технічна реалізація можливості оплати авіаквитка та страхового поліса як готівкою, так і безготівковим розрахунком. Після перевірки надходження платежу на р/р, пасажиру буде виписано страховий поліс, який разом з авіаквитком буде відправлено по електронній
пошті або видано в авіакасі. Що ж до страхового контенту, то його буде доповнено ще одним продуктом, а саме, Страхуванням відмови від запланованої туристичної подорожі, який можна буде купити разом з будь-яким пакетом або окремо від нього.
На завершення цієї статті хотілося б проінформувати наших партнерів, у першу чергу – ІАТА-акредитованих агентів, що ті з них, хто використовує web-ресурс, який базується на платформі Symphony, можуть на основі договірних відносин із нашою компанією отримати можливість продажу авіаперевезень та страхових продуктів – так само, як це наразі реалізовано з нашим партнером, авіакомпанією МАУ.

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
04071 м. Київ, вул. Спаська, 5 Тел. +380-44-220 00 07 Факс +380-44-569 84 11 info@erv.ua www.erv.ua

назад >>>