Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Hahn Air розумне рішення для туристичних агентів
Hahn Air - це німецька авіакомпанія, яка пропонує розумне та зручне рішення з оформлення авіаквитків, гарантовану безпеку та надійну підтримку своїх партнерів. Уже понад 15 років ми надаємо послуги з валідування авіаперевезень, нам довіряють більше 95 000 туристичних агенцій на ринках 190 країн світу.
Туристичні агенти цінують співпрацю з Hahn Air, адже вони можуть оформляти авіаквитки на рейси багатьох авіакомпаній, включаючи ті, які не представлені в їх місцевому БСП. У випадку, якщо неможливо завершити бронювання, вони можуть виписати квитки на рейси більше 300 авіа- і залізничних партнерів на документах Hahn Air HR-169, використовуючи стандартний процес оформлення авіаквитків у ГДС.
Крім того, Hahn Air пропонує додатковий контент авіа- й залізничних перевізників, які раніше не мали можливість здійснювати дистрибуцію через ГДС, і тепер доступні в системах бронювання під кодами НІ і 5W Серед нових партнерів можна відзначити таких перевізників, як, наприклад. Jet Asia Airways (JF) з Тайланда, Mokulele Airlines (МЛУ) зі США, SunExpress Deutschland (XG) з Німеччини, Thomas Cook Airlines UK (MT) з Великої Британії,
Air Mediterranee (ML) з Франції, flynas (XY) з Саудівської Аравії, Jazeera Airways (J9) з Кувейту та Air Algerie (AH) з Алжиру.
Завдяки широкій мережі партнерів Hahn Air турагенти можуть продати безліч комбінацій авіакомпаній на документах HR-169. Це величезна перевага для пасажирів, які також отримають вигоду, маючи на руках один квиток. Зокрема, це позбавляє від зайвих клопотів отримувати і заново реєструвати їхній багаж на стикувальних рейсах.
Для виписки квитків на документах Hahn Air HR-169 агенти просто слідують стандартною процедурою оформлення квитків у ГДС. Hahn Air не вимагає наявності власних сегментів по маршруту. Це просто! 2015 року близько 90% ІАТА акредитованих агенцій в Україні вже мали можливість виписки квитків на документах HR-169.
Що ж до оформлення груп від 10 і більше пасажирів, то департамент групового бронювання Hahn Air допомагає туристичним агентам заощадити їхні час та зусилля.
Безкоштовне страхування від банкрутства оперуючого перевізника Securtix
Hahn Air є єдиною авіакомпанією, яка пропонує безкоштовне страхування квитків і гарантує пасажирам повне повернення невикористаної частини квитка, виписаного на стоці HR-169 у випадках скасування рейсу через банкрутство відповідної авіа-компанії-партнера. Крім того, пасажирам, які застрягли в дорозі, це унікальне страхування повністю покриває невикористану частину квитка, включаючи витрати на харчування та розміщення в готелі.
Підтримка: повний комплекс обслуговування
Глобальна служба підтримки клієнтів Hahn Air Service Desk надає туристичним агентам технічну підтримку у форматі 24/7 з будь-яких питань щодо виписки квитків на документах HR-169 за електронною адресою service@hahnair.com. Крім того, партнери в Україні можуть телефонувати в Service Desk за безкоштовним номером телефону 0 800 501 125 (з понеділка по п'ятницю). Наша команда надає підтримку одинадцятьма мовами, у тому числі російською.
З питань, пов'язаних із маркетинговою діяльністю та продажами, прохання зв'язуватися з представником Hahn Air в Україні Олександрою Таран за електронною адресою a.taran@hahnair.com. Пані Олександра відповідає за координацію всіх продажів і маркетингових заходів у регіоні.
Сайт Hahn Air: інформативний та корисний
На веб-сайті Hahn Air представлено широкий спектр інформації та зручних інструментів для турагентів, наприклад, інтерактивні карти маршрутів усіх партнерських авіакомпаній, профілі авіакомпаній, включаючи контактні дані, а також коледж Hahn Air - веселий і легкий спосіб дізнатися про послуги авіакомпанії.
Інструмент Quick Check, на сайті www.hahnair.com, надає змогу агентам перевірити можливість виписки квитків на рейси авіакомпаній-партнерів Hahn Air. Він протягом лічених секунд покаже результати, які також можна отримати електронною поштою. Крім того, агенти можуть сформувати й роздрукувати актуальний список авіакомпаній, доступних для виписки на документах Hahn Air у своїй країні.
Зареєстровані турагенти можуть скористатися зручною опцією «Історія Quick Сйеск» для перегляду та пошуку всіх останніх результатів Quick Check в їхній агенції. Hahn Air гарантує дійсність квитків, які були оформлені на підставі результатів Quick Check, тому агенти тепер легко можуть повернутися до Історії Quick Check, оскільки вона містить дату і час запиту.
Ще більше послуг для Hahn Air Ticketing Centres
2011 року Hahn Air запустила глобальну мережу Hahn Air Ticketing Centres, яка сьогодні вже налічує більше 4800 міжнародних офісів. HR Ticketing Centres користуються перевагами додаткових і розширених сервісів, наприклад, можливістю несплати двох ADM протягом року, а також запрошенням на заходи Hahn Air.
«Ми раді бачити, що наша партнерська мережа зростає, постійно пропонуючи щоразу ширші можливості з оформлення авіаперевезень для наших туристичних агенцій -
наголошує Кімберлі Лонг-Урбанець, віце-президент з продажу та роботи з клієнтами в Hahn Air. - Тільки 2015 року ми додали 22 нових інтерлайн-партнери, квитки на рейси яких тепер доступні для виписки на документах HR-169, і 5 авіакомпаній, представлених під кодом НІ».
«Наше страхування від банкрутства оперуючого перевізника є унікальним у галузі - акцентує Олександра Таран, директор Global Account Management в Україні, - Ми пишаємося тим, що Securtix виявилася настільки цінним сервісом для наших партнерських туристичних агенцій. З 2010 року на стоці HR-169 вже було продано більше 21 мільйона квитків, застрахованих від банкрутства оперуючого перевізника».

назад >>>