Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Як північна Одещина туризм розвиває
25 червня відбулося урочисте відкриття туристичного інформаційного центру (ТІЦ) у місті Роздільна. ТІЦ було створено у рамках проекту «Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій», що реалізується Одеським обласним агентством реконструкції та розвитку, за рахунок грантових коштів Європейського союзу
Приміщення ТІЦ розташоване у центрі міста, що є зручним для туристів, які відвідають Роздільну за допомогою автівок, автобусів та залізничного сполучення. Сам центр надає широкий спектр послуг: від інформування туристів щодо місць для відпочинку до можливості користування високошвидкісним інтернетом для самостійного пошуку туристичних атракцій мандрівниками. На урочисту церемонію відкриття ТІЦу запросили гостей, серед яких були співробітники Представництва ЄС в Україні, робітники іноземних дипломатичних установ, представники туристичної індустрії та журналісти.
«Одним із принципів Європейського Союзу є поширення цінностей та досягнень серед країн-сусідів. Та нам приємно бачити, що українське прагнення до європейського образу життя існує не тільки на папері. Яскравий тому приклад - поява туристичного інформаційного центру у невеличкому місті Одеської області. Саме таким шляхом свого часу розвивалась туристична інфраструктура європейських міст, які зараз стали відомими туристичними центрами серед іноземних мандрівників. Можливо цей перший крок буде початком великого туристичного шляху для туризму Роздільнянщини», - говорить Хуана Мера Кабелло, голова сектору економічного співробітництва, соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні.
Крім безпосередньо роботи із туристами, вже ведеться налагоджування партнерськіх зв'язків із представниками туристичної індустрії Одеської області щодо розповсюдження інформації про них серед відвідувачів ТІЦу.
«Поява сучасного туристичного інформаційного центру у Роздільнянському районі - це вже знакова подія як для району, так й всього регіону у цілому. Таким чином, Роздільнянщина офіційно увішла до складу туристичної інфраструктури країни, а відвідувачі Одеси отримали новий напрямок для відпочинку. Також слід відзначити, що цей центр єдиний на північному напрямку від Одеси. А тому він може давати детальну інформацію не тільки про Роздільнянський туризм, а й про Балтський, Кодимський тощо. Ця обставина значно підвищує його інфраструктурну вартість та робить потенційно привабливим для співпраці з іншими районами», - говорить Сергій Калабін, президент Одеського обласного агентства реконструкції та розвитку.
Звісно, що окрім туристичного інформаційного центру у районі повинна бути хоч-яка туристична інфраструктура, про яку будуть розповідати мандрівникам. Саме тому після церемонії відкриття ТІЦу всі гості були запрошені до презентаційного туру по туристичним об'єктам Роздільнянского району.

назад >>>