Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Завантаження поїздів, що курсують за маршрутом Київ-Москва, збільшилася тільки на 4-5% після скасування прямого авіасполучення між Росією та Україною. За даними Укрзалізниці, середня заповнюваність пасажирських поїздів сполучення Київ-Москва з 25 жовтня по 17 листопада становить 78% в напрямку Москви, і 71% з Москви. У порівнянні з періодом 15-24 жовтня зростання завантаженості складає 4% в напрямку Москви і 5% з Москви.
Зважаючи на ці дані, УЗ не планує суттєво збільшувати кількість поїздів між столицями двох країн. Єдиним виключенням стануть новорічні та різдвяні свята. Наразі Укрзалізниця опрацьовує можливість призначення додаткового поїзда №1/2 Київ-Москва на 26, 28 грудня 2015 року та 8, 10 січня 2016 року.
Нагадаємо, що ще минулого року Російські залізниці скасували усі пасажирські потяги, які курсували територією України, за винятком потяга Москва -Кишинів, який проходить територією Придністров'я. Наразі усе сполучення на маршруті Київ - Москва здійснюється українськими потягами.
Відсутність ажіотажного попиту на проїзд залізницею в бік Москви, скоріш за все, пов'язане не тільки зі зменшенням взаємної бізнес-активності та поступовому згасанню економічних зв'язків із державою-агресором, але й із значною вартістю квитків. Так, відповідно до даних системи бронювання контенту Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, вартість проїзду з Києва до Москви у фірмовому потязі №6/5 «Україна» на 15 грудня у вагоні категорії СВ складає 4678 грн, в купе - 2413 грн, у плацкарті - 1412 грн., у той час як мінімальна вартість перельоту за вказаним маршрутом (відправлення з Києва 15 грудня) складає 5033 грн (Belavia, з пересадкою в Мінську, за даними сервісу tickets.ua).
 

назад >>>