Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

19 жовтня 2016 року страховій компанії ERV Україна виповниться 10 років. Голова Правління компанії Мирослав Бойчин і Комерційний директор ERV Андрій Ніколаєв розповіли УТ про те, як розвивалася компанія, про її цінності та досягнення:
 
- Мирославе Михайловичу, Андрію Михайловичу, ви керуєте компанією з моменту її появи на ринку, розкажіть, як все починалося?
М.Б.: Коли в 2006 Europaische Reiseversicherung (ERV Австрія) заявила про вихід на український ринок, багато експертів страхового ринку стверджували, що вижити і втриматися на ринку за рахунок продажу одного моно продукту буде майже неможливо. Туристичне страхування на той час було невеликим за обсягами «доповненням» до якірних страхових продуктів, таких як КАСКО, ОСЦПВ та ін. Сьогодні мені важко повірити лише в те, що з того моменту пройшло 10 років. У тому, що компанія зайняла нішу, в якій зможе розвиватися багато років, у затребуваності в Україні тих продуктів і сервісу, які пропонує ERV, не було і немає ніяких сумнівів.
А.Н.: Ми показали, що у туристичного страхування є великий потенціал і, як мені здається, змінили ставлення до цього продукту у страхового та туристичного ринків. Сьогодні туристичне страхування - один з тих продуктів, яким наповнюють свій «продуктовий кошик» авіакомпанії, агентства з продажу авіаперевезень і навіть компанії, які не мають прямого відношення до туризму. Ми вивели на ринок новий для того часу продукт - страхування агентств з продажу авіаперевезень, чим, на мій погляд, значно спростили останнім можливість отримання або продовження акредитації ІАТА. Отримати наш сертифікат значно простіше, швидше та фінансово доцільніше, ніж банківську гарантію.
 
- Як змінився ринок туристичного страхування за ці 10 років? Як змінилася ваша компанія?
М.Б.: Туристичне страхування йде в фарватері туристичного ринку, ми змінюємося разом з ним, а іноді випереджаємо його, пропонуючи нові, невідомі на ринку України, продукти.
А.Н.: Туристичний ринок за останній 10 років став більш технологічним. Більшість процесів перейшли в онлайн. Одна з головних задач, яку наша компанія завжди ставила перед собою - підвищення технологічності туристичного страхування на всіх основних етапах взаємодії з партнерами і клієнтами. У 2009 році ERV однією з перших запропонувала ринку можли¬вість страхування в режимі онлайн. Сьогодні більшість продуктів ERV можна придбати онлайн на нашому сайті та у наших партнерів, у т.ч. за допомогою мобільних додатків. Продукти ERV інтегровані в системи онлайн бронювання МАУ і найбільшого на ринку онлайн-агентства - Tickets.ua. 10 років тому ми могли лише мріяти про такі можливості.
 
- Якими досягненнями компанії ви пишаєтеся найбільше?
М.Б.: Найбільше пишаємося і цінуємо, звичайно ж, довіру наших партнерів і клієнтів, і нашу команду. Сьогодні з ERV співпрацює більше 500 турагентів і туроператорів, серед яких лідери ринку - TPG, Tez Tour, Pegas Touristik, TUI Україна, онлайн агентство Tickets.ua, авіакомпанія МАУ, банк UniCredit. Багато компаній працюють з нами протягом 10 років. Те саме можна сказати і про команду. Половина колективу ERV працює в компанії вже 8-10 років. Ми пишаємось довірою колег-страховиків, серед яких, такі відомі компанії як UNIQA, СК Країна, ПРОСТО-страхування, СК UNISON, які пропонують туристичний продукт ERV своїм клієнтам.
А.Н.: Останні п'ять років ERV є незмінним лідером українського ринку туристичного страхування за кількістю застрахованих осіб та обсягами страхових виплат. Щорічно ми стра¬хуємо близько 500 000 осіб, виплачуємо в середньому 650 тис. євро страхових відшкодувань. Це результати, якими можна пишатися.
 
- Які страхові події, з якими доводилося мати справу за цей період, запам'яталися найбільше?
М.Б.: Запам'ятовуються в основному складні випадки, нестандартні. На жаль, часто вони трагічні. По-людськи ми переживаємо кожну таку історію з нашими клієнтами. Наприклад, випадок із аварією автобуса в Таїланді в 2012 році, коли постраждало 22 українських туриста, став одним з найскладніших з точки зору врегулювання події і з точки зору оплати витрат. Сума сплачених ERV витрат лише по одній цій події склала 130 тис. євро.
А.Н.: З недавніх - випадок з ведучим програми «Світ навиворіт» Дмитром Комаровим, на щастя, зі щасливим фіналом. Під час своєї експедиції до Непалу Дмитру та його команді двічі знадобилася медична евакуація в горах і екстрена медична допомога, які були організовані ERV. Ми отримали дуже хороший відгук про роботу компанії. Це найкраща нагорода для нас. 

 

назад >>>