Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Найбільша онлайн-агенція України закріпила стратегічне партнерство з найбільшою та найстарішою у світі GDS
 
Найбільша тревел-агенція України Tickets.UA обрала Sabre в якості стратегічного постачальника технологій та основної системи бронювання (GDS). Відтепер Tickets.UA і Sabre тісно співпрацюватимуть над запровадженням передових рішень для автоматизації й оптимізації бізнес-процесів. Мета такої співпраці - підвищення ефективності бізнесу агенції. Основна увага приділятиметься онлайн та корпоративному сегменту.
 
Сергій КРАВЕЦЬ, генеральний директор Sabre Ukraine:
Такий вибір провідною високотехнологічною вітчизняною агенцією не дивує. Адже Tickets.UA - унікальний для ринку України приклад бізнесу, який виріс та відбувся за рахунок ефективного застосування інновацій та високого рівня автоматизації. Можна з упевненістю говорити, що Tickets.UA на гідному рівні конкурує в технологічності з провідними європейськими агентствами. Я щиро пишаюся, що такий проект народився в Україні, і побудований українськими інженерами.
 
З іншого боку, Sabre - це глобальна компанія, яка надає свої технології більше 400 авіакомпаніям та 425000 агенціям в усьому світі. Упевнений, наш досвід лідера в роботі з найбільшими онлайн тревел-агенціями, такими як Expedia, а також експертна допомога в автоматизації найбільших корпоративних агенцій, допоможе Tickets.UA отримати максимальну ефективність у своєму бізнесі й досягти нових висот.
У рамках співпраці Sabre надасть Tickets.UA широкий спектр технічних інновацій, включаючи кращі в галузі веб-сервіси та новітні розробки платформи Sabre Red Workspace. Також компанії тісно співпрацюватимуть в області персоналізації пропозицій для клієнтів і роботою з BIGDATA. Наразі локальний ринок знаходиться у стадії трансформації: істотно змінюється бізнес агенцій услід за зміною каналів дистрибуції. Старі підходи показують свою неефективність. Агенти мають бути неймовірно гнучкими, щоб бути успішними сьогодні, і примножити свій бізнес завтра. Тому лідери ринку обирають Sabre: адже ми знаємо, як бути успішними в новому середовищі.
 
Віктор ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ, комерційний директор холдингу Tickets Travel Network:
Ринок туристичних послуг - як глобальний, так й український, - суттєво змінився. Підходи, які працювали вчора, вже не приносять успіху сьогодні. У тревел-індустрії не можна сидіти на одному місці і при цьому залишатися лідером. Потрібно постійно відповідати на виклики середовища й бути максимально конкурентним. Tickets.UA мусить продовжувати розвивати онлайн-дистрибуцію, розширювати пропозицію для пасажирів. Крім того, в нас є стратегічні плани щодо корпоративного сегмента: за останній рік наш бізнес в цій ніші істотно збільшився, тому маємо намір йти далі. Для реалізації цих планів нам потрібний серйозний партнер із великим досвідом роботи на розвинених ринках та новими підходами. Я радий, що нам вдалося досягти угоди з Sabre. Упевнений, результати партнерства поліпшать не тільки бізнес Tickets.UA, але й позитивно позначаться на всьому ринку в цілому.

назад >>>