Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

В аеропорту Барселони знову почався страйк


 
Співробітники служби безпеки, які перевіряють багаж в аеропорту Барселони, відновили страйк, відкинувши запропоноване їм збільшення зарплати.
«Співробітники служби безпеки, які перевіряють багаж в аеропорту Барселони, відновили часткові страйки, що обіцяє пасажирам ще більшим хаосом через величезні черги в одному з найжвавіших аеропортів Європи», - йдеться в повідомленні.
Співробітники служби безпеки аеропорту мають намір провести чотири одногодинні страйки у п'ятницю та неділю, а потім 24-годинний страйк у понеділок.
Страйки, які стартували  минулими вихідними, були відновлені після того, як у четвер приблизно 350 робочих відкинули пропозицію щодо збільшення зарплати до 200 євро на місяць, узгоджене регіональним каталонським урядом і охоронною компанією Eulen.
Як повідомлялося, страйкарі вимагають збільшити чисельність персоналу в аеропорту Ель-Прат. Вони стверджують, що через нестачу співробітників їм доводиться працювати до 16 годин поспіль. Також вони висувають і інші вимоги, зокрема, щодо виплати премій співробітникам.