Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Польсько-український кордон на Підкарпатті перетнули 12 млн людей


 
Минулого тижня співробітники Бєщадського відділу Прикордонної служби Польщі, що на Підкарпатті, здійснили контроль 12-мільйонного подорожнього під час перетину польсько-українського кордону. Як повідомляє Польське радіо, протягом аналогічного періоду попереднього року подорожніх було майже на мільйон менше.
Число осіб, котрі проходять контроль в усіх прикордонних пунктах пропуску на Підкарпатті у напрямку в’їзду та виїзду з Польщі, збільшилося проти минулого року на приблизно 8%.
«Передусім це результат введення безвізового руху для громадян України. Від 11 червня до Польщі у рамах паспортного руху в’їхало 1,7 млн українців, зокрема майже 600 тис. без віз. Торік до Польщі протягом цього самого періоду у рамах паспортного руху в’їхало 1,4 млн громадян України», – повідомила представниця Бєщадського відділу Прикордонної служби у Перемишлі Анна Міхальська.
На підкарпатському відрізку кордону з Україною в середньому протягом доби контроль проходять 36 тис. мандрівників. До кінця цього року у Бєщадському відділі Прикордонної служби буде, ймовірно, встановлений рекорд за кількістю подорожній, які пройшли контроль.