Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Tesla побудує в Китаї завод з виробництва електромобілів


 
Компанія планує "чітко визначити" плани виробництва в Китаї до кінця року Компанія Tesla досягла угоди з владою Китаю про будівництво в Шанхаї заводу з виробництва електромобілів.
Про це повідомляє газета The Wall Street Journal, посилаючись на джерела, знайомі з ходом переговорів. За словами джерел, в даний час опрацьовуються строки та інші деталі. Планується, що завод буде побудований в зоні вільної торгівлі і буде повністю належати компанії Tesla. Представники Tesla лише повідомили, що до кінця року компанія планує "чітко визначити" плани виробництва в Китаї.
Уряд Шанхаю відмовився коментувати інформацію. Наголошується, що компанія Tesla стала першою, яка може скористатися пропозицією для автовиробників, розробленого владою Китаю. На даний момент іноземні концерни будували автозаводи в Китаї на умовах спільного підприємства з місцевими виробниками. Як повідомляє видання, запуск заводу в зоні вільної торгівлі Шанхаю значно знизить витрати виробництва електромобілів, проте швидше за все продукція заводу буде обкладатися 25% податком на імпорт. Тим не менш, запуск виробництва в Китаї дозволить Tesla вийти на найбільший ринок електромобілів, зростання якого триває. Так, уряд Китаю має намір довести кількість електромобілів в країні до 7 млн до 2025 року.