Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Посольство України в США: «Авіалінії Антонова» брали участь у підготовці пуску Falcon Heavy


Транспортний літак українського підприємства "Антонов" перевозив складові ракети-носія Falcon Heavy під час підготовки до її запуску у США. Про це повідомило посольство України у США.
Авіатранспортний підрозділ "Авіалінії Антонова" українського державного підприємства "Антонов" брав участь у підготовці до пуску надпотужної ракети-носія Falcon Heavy на космодромі на мисі Канаверал, у штаті Флорида. Про це повідомили у посольстві України в США у середу, 7 лютого.
"Українські "Авіалінії Антонова" взяли безпосередню участь у підготовці запуску, надавши свій літак Ан-124-100 "Руслан" для перевезення складових ракети. Йдеться про частину головного обтічника ракети з габаритами, які здатні вмістити тільки такий потужний вантажний літак, як український "Руслан", - вказано у заяві української дипустанови у соцмережі Facebook. Як уточнюється в повідомленні, місяць тому український літак подолав 3613 км протягом 4,5 годин, забезпечивши своєчасну доставку складової ракети Falcon Heavy для її вчасного запуску з космодрому.  
Як повідомлялося раніше, 6 лютого космічна компанія американського бізнесмена Ілона Маска SpaceX запустила з мису Канаверал найпотужнішу на сьогодні ракету у світі - Falcon Heavy. Замість вантажу у космос полетів електрокар Tesla.
До запуску ракети в компанії готувалися сім років.