Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

США посилюють правила видачі візи іноземцям


 

Нові правила ускладнюють відновлення візи, отримання нової або зміни її статусу Державний департамент дає імміграційним та консульським посадовим особам нові підстави для відмови у в'їзді чи депортації з США. Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на телеграму, яка була розіслана держсекретарем в посольства і консульства США по всьому світу.
Таким чином, особи, що претендують на отримання повторної візи, повинні будуть протягом трьох місяців перебування в США дотримуватися всіх заявлених ними при отриманні дозволу цілей поїздки. Якщо в цей період вони роблять те, про що не згадували в інтерв'ю з консульською посадовою особою (наприклад, вступають у шлюб з американським громадянином, ходять в школу або отримують роботу), передбачається, що вони свідомо брехали. Як зазначає видання, це ускладнює відновлення візи, отримання нової або зміни її статусу. А якщо людина все ще продовжує перебувати на території США після порушення, у влади будуть всі підстави для її депортації.
"Якщо хтось приїжджає в США в якості туриста, закохується і виходить заміж протягом 90 днів, а потім подає заявку на отримання "зеленої карти", це означає, що заявка буде відхилена. Це істотна зміна політики", - пояснила заступник директора зі зв'язків з урядом американської Асоціації юристів з імміграції Дайан Ріш. В 2016 році США видали понад 10 млн віз з метою підтримки туристичної галузі. Нагадаємо, Трамп зупинив програму захисту молодих мігрантів у США.