Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Трускавець — провідний бальнеологічний курорт України, який давно вийшов на міжнародний рівень із надання якісних послуг і повноцінного лікування. Якщо ви бажаєте відпочити та оздоровити тіло, сповнитися енергією, лікувально-діагностичний курортний комплекс "шале грааль" - те, що вам треба.
 
НОВИЙ ФОРМАТ ВІДПОЧИНКУ
Новий за своїм форматом і можливостями лікувально-діагнос¬тичний курортний комплекс «Шале Грааль» створений у най¬кращих традиціях альпійських шале. На відміну від готелю, ко¬жен апартамент комплексу має кухню-їдальню, що підвищує комфорт відпочинку. Вас приємно вразять ресторан із літньою терасою, дитяча кімната та ігровий майданчик, послуги пральні, оренди автомобіля, трансфери, організація подорожей та активного дозвілля, а також система підвищеної особистої безпеки.
ВИСОКОЯКІСНІ ПОСЛУГИ ТА ПОВНОЦІННЕ ЛІКУВАННЯ
У «Шале Грааль» ви отримаєте унікальну можливість пройти курс пит¬ного лікування мінеральними водами трьох курортів: Трускавця, Схід-ниці та Моршина.
Показання до лікування:
• захворювання органів травлення (хронічні гастрити та холецистити, дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура, жовчнокам'яна хвороба, хронічні гепатити, жировий гепа-тоз, хронічні панкреатити та коліти, закрепи)
• захворювання сечовидільної системи (хронічні пієлонефрити та цистити, сечо¬кам'яна хвороба)
• захворювання ендокринних органів та порушення обміну речовин (цукровий діа¬бет, сечовий діатез, подагра, ожиріння)
Супутні патології:
• захворювання суглобів і хребта, органів дихання, нервової системи, сечостатевої системи (хронічні простатити)
• «хвороби цивілізації» (фізичне та емоційне виснаження, синдром хронічної втоми, син¬дром менеджера)
SPA ЦЕНТР «АВЕЛЬ» ПРОВОДИТЬ:
• лабораторну діагностику (біохімічний аналіз крові, загальний аналіз крові та сечі, гормнальні та онкопанельні, інфекційні та паразитарні дослідження)
• ультразвукову діагностику (УЗД печін¬ки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, простати і матки, молочних залоз, серця, суглобів, судин ніг і шиї, щитовидної залози)
• ректоскопію
• електрокардіографію
У spa-центрі на вас чекають ма¬сажі, пілінги, обгортання для тіла, процедури проти зморшок, для очищен¬ня та регенерації організму, апаратні ліфтингові, енергетичні та інші процедури. Подаруйте собі чудові дні у «Шале Грааль» - ви неодмінно захочете повернутися сюди знову! До зустрічі біля цілющих джерел Трускавця!
Вул. Суховоля, 60а, Трускавець, Україна, 82200 Тел.: +38 (032) 47-712-12, факс: +38 (032) 47-712-05 
Email: info@chalegraal.com; www.chalegraal.com 

назад >>>