Русский   English
RSS

 

Представництво Польської Туристичної організації в Україні, 2007 р.


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Італійський лоукостер відкриває три нові рейси з Києва і Львова


У поточному році італійська бюджетна авіакомпанія Ernest відкриє рейси Київ - Болонья, а також Львів - Рим і Львів - Мілан-Мальпенса. Про розширення географії маршрутів перевізник заявив під час Міжнародної туристичної виставки-ярмарку Borsa Internazionale del Turismo, яка триває у Мілані з 11 по 13 лютого.
«Згідно з представленою у неділю картою маршрутів, до напрямів з Києва додасться маршрут у Болонью (на додаток до існуючих у Мілан-Бергамо і Неаполь), а зі Львова - у Рим і Мілан-Мальпенса (до існуючих рейсів у Неаполь, Венецію і Мілан-Бергамо)», - йдеться в повідомленні.
Крім нових рейсів з України, Ernest у поточному році планує почати польоти в Румунію й Іспанію, точніше на Ібіцу. Наприклад, тепер долетіти за допомогою лоукостера на курортний острів з України можна буде зі Львова з пересадкою в міланському аеропорту Бергамо.
При цьому, поки що зазначені рейси недоступні для пасажирів. Авіакомпанія планує оприлюднити точний розклад і відкрити продаж по нових напрямах найближчими днями.
Як відомо, Ernest Airlines зайшов на український ринок восени 2017 року. 8 грудня 2017 авіакомпанія запровадила нові напрями із Львівського аеропорту в Неаполь і Венецію.