Русский   English
RSS

 

Наталі Гур'ева, регіональний директор
у державах Східної Європи
Forte Village & Castel Monastero

Наталія Хватова,
директор туристичної компанії «Караван»


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

У столиці з'явився міні-пам'ятник «Київському торту»


У центрі Києва в четвер, 12 квітня, відкрили третю міні-скульптуру в межах проекту "Шукай!". Цього разу вона має форму "Київського торта". Про це повідомляється на сторінці автора проекту Юлії Бевзенко. 
Біля торта є QR-код, перейшовши за яким можна ознайомитися з інформацією про скульптуру українською та англійською мовою. Автором композиції, розміщеної на вул. Хрещатик, 29/1, стала Дар'я Вовк.
"У нас була складність – передати крем на торті. Не так то просто це зробити в бронзі. Коли скульптурок буде 12, ми зробимо мапу, за якою можна буде гуляти. Всі наші скульптурки здійснюють бажання, якщо їх потерти", - розповіла Бевзенко.
За її словами, наступна мініатюрна композиція з'явиться в столиці наприкінці квітня, у травні – ще дві. Загалом же їх буде 12 в історичному середмісті. Які саме мініатюрні об'єкти з'являтимуться надалі, автори тримають у секреті.
Першу скульптуру проекту "Шукай" – котлету по-київськи – встановили біля ресторану Chicken Kyiv. Другу – київський каштан – на фасаді біля входу до будівлі КМДА.