Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Український лідер з продажу транспортних та туристичних послуг ПрАТ «КИЙ АВІА» та глобальний постачальник технологій для світової індустрії' подорожей Sabre підписали контракт про довготривале стратегічне партнерство.
«КИЙ АВІА» реагує на виклики сучасних трендів на ринках подорожей - зміни попиту роздрібного сегменту та зростання туристичного і корпоративного, тому компанія активно працює над закріпленням позицій та розвитком нових напрямків. В «арсеналі» «КИЙ АВІА» - найбільша в Україні мережа туристичних офісів, висококваліфікований персонал та більше 20 років досвіду роботи у сфері подорожей.
В свою чергу, Sabre стане міцною технологічною основою розвитку «КИЙ АВІА» у галузі туризму та перевезення. Використання сучасних технологій дозволить компанії' оптимізувати бізнес-процеси, які підвищать якість надання послуг клієнтам.

Валентин Кирик, Генеральний директор «КИЙ АВІА»:
«Підписання угоди з компанією Sabre дозволить отримувати якісну експертизу та технології, які існують на ринку. В нас є багато цікавих спільних ідей та амбітних проектів, які незабаром багатьох приємно здивують і дозволять «КИЙ АВІА» розвиватися в нових напрямках та досягати поставлених цілей»

Олексій Ткаченко, заступник Генерального директора з питань комерції та аналітики «КИЙ АВІА»:
«Вибір ключових партнерів для кожної компанії є стратегічним рішенням, яке закладає основи стабільності та розвитку. Ми впевнені, що співпраця з Sabre не
тільки розширить технологічні переваги «КИЙ АВІА», але й дозволить оптимізувати поточні витрати. Для нас надважливо будувати довгострокові відносини з компаніями, завдяки яким виграє клієнт- основа нашого бізнесу».

Сергій Кравець, Генеральний менеджер Sabre в Україні:
«КИЙ АВІА» - молодий амбітний лідер ринку України. Так, я не помиляюсь - саме молодий і амбітний. Останній рік команда «КИЙ АВІА» значно посилилась молоддю, яка ставить амбітні цілі та демонструє неабияку наполегливість у їх досягненні. Я пишаюсь тим, що для реалізації цих цілей «КИЙ АВІА» обрала Sabre як постачальника технологій. Впевнений, це абсолютно раціональне рішення, яке стане інструментом досягнення нових висот у бізнесі партнера. За відносно короткий час технології Sabre завоювали прихильність лідерів українського ринку. Ми як Sabre відчуваємо попит на інновації і продовжуємо розвивати індустрію за допомогою наших передових технологій і компетенцій».
 
Корпорація Sabre - глобальний постачальник технологічних рішень для світової тревел-індустрії. Sabre керує сві¬товою дистрибуційною платформою (GDS) з фінансовими оборотами понад 120 млрд. доларів, яка об'єднує близько 425 000 агентів і постачальників послуг у більш ніж 160 країнах світу. Сотні авіакомпаній і тисячі готелів використовують рішення Sabre для управління замовленнями та контролю за роботою персоналу і доходами компаній. Штаб-квартира компанії' знаходиться в місті Саутлейк, штат Техас, США.
 

назад >>>