Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Міжнародна Асоціація Повітряного Транспорту (ІАТА) впровадила в Україні NewGen ISS, що трансформує BSP з тим, щоб краще вдовольняти потреби тураген-тів та авіакомпаній. NewGen ISS складається з чотирьох ключових програм, а саме:

Нові моделі акредитації - IATA впроваджує три нових моделі акредитації для різних категорій турагенцій. Нові варіанти акредитації, а саме «GoLite», «GoStandard» і «GoGlobal», дозволяють турагентам вибирати акредитацію, що найкраще відповідає їхнім потребам, і переходити на іншу модель.

Максимальний поріг переказів (Remittance Holding Capacity (RHC) - це показник, який встановлює максимальний поріг заборгованості готівкових продажів агентів перед BSP. Мета впровадження RHC - створити в BSP безпечніші умови для ведення продажів. Агенти мають змогу за допомогою спеціальних інструментів керувати порогом переказів, а також продовжувати безпечно вести продажі при досягненні RHC.

Глобальне страхування неплатоспроможності (Global Default Insurance (GDI) - це новий вигідний варіант фінансового забезпечення, відтепер доступний для турагентів. Агенти можуть претендувати на покриття за GDI на відповідну суму фінансового забезпечення, якого вимагає IATA.

IATA EasyPay - новий необов'язковий електронний гаманець для оплати по факту, доступний для агентів. IATA EasyPay пропонує не акредитова¬ним турагентам новий шлях до акредитації за допомогою моделі GoLite, дозволяє зменшувати суми фінансового забезпечення, якого вимагає IATA від агентів, та забезпечує безперервність продажів.

Докладніше про NewGenISS:

http://newgeniss.iata.org/travel-agents

Нова модель акредитації Go-Lite надає нові можливості туристичним агентам України і спрощує процес отримання акредитації ІАТА.

Полегшення узгодження завдяки єдиному інтерфейсу для виставлення рахунків та створення звітів

Подати заявку на акредитацію або отримати більш докладну інформацію про акредитацію Go-Lite можна онлайн за допомогою порталу для клієнтів IATA www. iata.org/cs

Глобальне Страхування Неплатоспроможності (GDI) - це новий добровільний, беззаставний тип фінансового забезпечення для агентів, від яких вимагається надати IATA фінансове забезпечення, що впроваджене з метою надати турагентам більше варіантів вибору.

GDI включає поліс глобального страхування неплатоспроможності, що надається при спільному посередництві компаній Marsh и Aon страховою компанією Euler Hermes, дочірнім підприємством Allianz Group. Агенти можуть звернутися та отримати страхове покриття за полісом GDI на відпо¬відну суму фінансового забезпечення, якого вимагає IATA.

GDI пропонується разом з іншими видами фінансового забезпечення, що наразі є згідно з резолюцією 850p, і не призначене для заміни або виключення інших видів забезпечення, в тому числі місцевих програм страхування неплатоспроможності (DIP).

Агент може безкоштовно подати заявку на отримання цінової пропозиції' в компанію Euler Hermes. Перевагами Глобального Страхування Неплатоспроможності (GDI) є наступне:

• Це альтернатива банківським гарантіям та іншим видам фінансового забезпечення

• Відсутні плата за подачу заявки та потреба надавати заставу

• Суму покриття можна легко регулювати

Докладніше про GDI:

https://newgeniss.iata.org/travel-agents/gdi/

назад >>>