Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Владислав ФРІШКО
Одним з найпотужніших туристичних магнітів завжди був подієвий туризм. Різноманітні фестивалі, концерти, спортивні змагання та інші масові заходи, в ідеалі, повинні підіймати інтерес до того чи іншого регіону та підтримувати місцевий малий бізнес і туристичну інфраструктуру. З 2020 року із зрозумілих причин цей різновид туризму занепав. Але як можна побачити по запланованим на другу половину 2021 року заходам, не все ще втрачено. Питання лише в тому, чи вдасться завдяки їм зібрати достатню кількість відвідувачів.
LVIV COFFEE FESTIVAL 2021
ЛЬВIВ, 3-5 ВЕРЕСНЯ
Цей славетний кавовий фестиваль уже став своєрiдною визитiвкою Львова. Цього року він відбудеться тринадцятий раз поспіль. У програмi: Coffee Art, де творитимуть дизайнери та архітектори, вибагливий дизайнерський тент CoffeeTalk для розмов про каву, Cinema Coffee Night. Можна щось спожити до кави у комфортному FoodCourt. Знайдуться цікавинки і для маленьких кавоманів: для них передбачена окрема локація з какао та розвагами. Місця вистачить усім: Lviv Coffee Festival відбудеться на території знаменитого палацу Потоцьких, що займає площу понад 3 тис. квадратних метрів, а якщо врахувати прилеглу територію — то більше.
CRAFT BEER & VINYL MUSIC FESTIVAL
ЛЬВІВ, 10-12 ВЕРЕСНЯ
Пиво також займає не останнє місце серед асоціацій з містом Лева. А разом з пивом і музику краще слухати. Особливо, якщо пиво крафтове, а музика — на вінілі. Поціновувачі якісної музики і вишуканих напоїв зможуть оцінити те і друге, якщо відвідають в ці дні територію FESTrepublic (вул. Старознесенська).
Протягом трьох днів тут відбудуться майстер-класи від провідних пивоварів і працівників індустрії України та світу, де можна побачити усі цикли створення пінного напою, а також скуштувати продукцію українських та світових пивоварів. Якщо розіграється апетит, можна скуштувати вуличну їжу на ярмарку, що відбудеться на території старої мануфактури.
Передбачена окрема локацiя для колекціонерів вінілу і шанувальників якісного звуку програвачів.
ФЕСТИВАЛЬ ДЕРУНІВ У КОРОСТЕНІ
11 ВЕРЕСНЯ
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Організатори обіцяють, що сумно не буде: під час фестивалю можна скуштувати поліські страви і смаколики, деруни українські, «заморські» і «з викрутасами», побачити майстер-клас з приготування дерунів від мера міста, взяти участь у дегустації страв і напоїв, у різноманітніх конкурсах, спектаклях, вікторинах. Події буде передувати святкова хода центральною вулицою міста, потім в Центральному парку пройде урочисте відкриття фестивалю.
БАЛ ХРИЗАНТЕМ У ХАРКОВI
2 ЖОВТНЯ
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Бал відбудеться на території неймовірно красивого екопарку Фельдмана, де можна побачити контактний зоопарк, покататись верхи та побачити багато надзвичайних природних та штучних пам’яток. У жовтні навколишня краса доповниться дивовижними хризантемами. Фантастичні флористичні композиції скомпонують з понад 40 тис. квітів, що утворять справжні квіткові скульптури, художні композиції та малюнки.
ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК У НІЖИНІ
16-17 ЖОВТНЯ
29-й Ніжинський благодійний Покровський ярмарок відбудеться на центральній площі міста Ніжина.
Очікують, що на нього завітають понад 100 майстрів з різних міст. Можна буде побачити та придбати авторські вироби з гончарства, лозоплетіння, лялькарства, різьбярства, декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, різних видів рукоділля, жіночих прикрас, сувенірної продукції, миловаріння тощо.
БІЙ ХЕЛОВІНУ У ДРЕВНЬОМУ КИЄВІ
30-31 ЖОВТНЯ
Одне з наймістичних свят року пройде в парку «Київська Русь». Але у цей раз усе зроблять бiльш креативно, без розмальованих зомбі та інших потвор з американських фільмів жахів. На зміну їм прийдуть персонажі народних казок: Мара, Лісовик, Водяник та інші персонажі, відомі з дитинства. З ними можна подружитися, сфотографуватися, пограти в рухливі ігри або потанцювати. У цей день цілком можлива зустріч з героями книги «Аліса в країні див». Під час театралізованої постановки не обійдеться без протистояння злих та добрих героїв. У ній можна взяти участь і приєднатись до ігор та флешмобів.
UPARK FESTIVAL
SKY FAMILY PARK (КИЇВ)
19 ЧЕРВНЯ - 17 ЛИПНЯ 2022
Організувати повноцінний захід у цьому році виявилось неможливим, тому фестиваль перенесли на наступний рік. Організатори готують два повноцінні блоки. В червневому блоці планується виступ My Chemical Romance. Хедлайнерами другого блоку у липні стануть Gorillaz та Deftones. Очікуються також Five Finger Death Punch і Slipknot. Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2022 рік.
«СХІД-РОК» У ТРОСТЯНЦІ
25 ЧЕРВНЯ 2022
Фестиваль «Схід-Рок» знову відбудеться у Тростянці Сумської області на території фортеці «Круглий двір». Особливістю фестивалю є те, що молоді та невідомі рок-гурти мають нагоду виступити на одній сцені з легендами українського року. Глядачам можна не шукати, де розміститися: поруч розташоване безкоштовне наметове містечко. До речі, воно знаходиться на території дендропарку «Нескучне», який відрізняється великою різноманітністю флори, красивими ставками, дамбами, а також таємничим Гротом Німф. Багато чого можна побачити і у самому містечку Тростянець: Круглий двір, Будинок Голіцина, музей шоколаду.
«ШАБЕЛИНА» — НОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ
12-13 ВЕРЕСНЯ, С. ВОЛЯ ЯКУБОВА
ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
«Від Сагайдачного — до Мельника — до героїв сьогоднішнього дня», — так можна означити історичну палітру нового фестивалю історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА», який відбудеться 12-13 вересня 2021 року на мальовничій території комплексу зеленого туризму «Козацька Слобода Раковець» (с. Воля Якубова Дрогобицького району Львівської області).
Місце для його щорічного проведення пов’язане з іменами двох українських героїв різних епох, які народилися на Львівщині: гетьман Петро Сагайдачний та один із організаторів Січових Стрільців Андрій Мельник.
Мета фестивалю — популяризація давньої та новітньої історії України в пісенній та поетичній творчості, підтримка сучасної української пісні та поезії історичного спрямування.
У програмі: виступи відомих рок-музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України, історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника, а також імпрези, майстер-класи для обдарованої молоді.
Засновник фестивалю «ШАБЕЛИНА» — готельно-санаторний комплекс «Карпати», (м. Трускавець).
«ДУНАЙСЬКА СІЧ», ІЗМАЇЛ, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
«Дунайська Січ» — це триденний міжнародний фестиваль мистецтв, що сьомий рік поспіль на безоплатній основі для відвідувачів проходитиме на берегах Дунаю у місті Ізмаїл.
Фестиваль популяризує національну культуру України та країн Подунав’я, відроджує автентичний пісенний фольклор народів Подунав’я, будує культурні мости між державами Чорноморського басейну і підтримує мир у мультикультурному регіоні півдня Одещини.
Фестиваль підвищує туристичну привабливість регіону. І саме це є другим основним завданням фестивалю, а відповідно — і подоланням проблеми занепаду та значного відставання регіонів, які знаходяться далеко не лише від столиці, а й від регіонального центру, мають погане сполучення та не мають історичного тривалого якісного туристичного менеджменту.

 

назад >>>