Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

БЕССАРАБІЯ ВІДКРИВАЄ СВОЇ СЕКРЕТИ!

Серед безкрайніх степів українського півдня знаходиться край родючих полів та морського узбережжя водночас! Це наша неповторна Бессарабія, що займає всю місцину південної частини Одеської області. З кожним роком зростає кількість бажаючих побачити ці цікаві та маловідомі затишні місця, зануритись в атмосферу унікального сплетіння різних національних культур та набратися яскравих вражень.
Неймовірно смачна місцева їжа, яскравий колорит, старовинні традиції та звичаї, маловідомі та дивовижні водночас пам’ятки архітектури різних часів, містичні та романтичні легенди — це лише мала частина інформації , яку турист дізнається від провідників по бессарабському краю, компанії «Bessarabia Secret».
Її засновник, київський бізнесмен Віктор Куртєв, народився і виріс в Бессарабії , тож ідентичність рідного краю вбирав у себе з дитячих років. Він впевнений, що відродження країни почнеться з розкриття економічного потенціалу кожного з її регіонів. «Будь-яка ініціатива починається з людей, — говорить Віктор, — а люди в Бессарабії особливі. І вони готові поділитись своїм надбанням з усім світом!»
У мандрівках Бессарабією на вас чекають сирні підвали, цікаві екоферми, морські подорожі, національні
танці та пісні, нові знайомства, приємні враження та найвишуканіші дегустації справжнього бессарабського вина: каберне, мерло, одеський чорний, сухолиманське, шардоне, рислінг, юпітер, навіть полинове! А разом з ними — найсмачніша національна їжа: рибна юшка, каварма, бринза, курбан, мамалига зі шкварками, долма, міліна, дунайський оселедець та багато інших смаколиків.
Ви відкриєте для себе усю красу, ідентичність та неповторність бессарабського краю. Для студентів, школярів, колективів, друзів та сімей — це найкращий відпочинок на всі смаки!
Разом з українськими туристами відкривають для себе українську Бессарабію туристи інших країн.
Нещодавно в подорож по бессарабському краю вирушили туристи з Польщі. Подорожуючи маршрутами, складеними компанією, учасники детально знайомились з історією краю, дізнавались секрети рецептів бессарабської кухні, брали участь в майстер-класах з народних ремесел та з приготування традиційних місцевих страв, а також набирались досвіду в найрізноманітніших дегустаціях. Таким чином вони відкрили для себе абсолютно нову точку на мапі України.
Велика заслуга в цьому команди туристичної агенції «Bessarabia Secret», яка щоразу показує та розказує найцікавіше про Бессарабію. І це не дивно, адже саме у «Bessarabia Secret» є ключі від усіх секретів української Бессарабії!

назад >>>