Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ТУРИЗМУ

Щорічно у молоді виникають питання: де здобувати вищу освіту, яку освітню програму обрати, як поєднати навчання і хобі? Складні питання, але для тих, хто бажає подорожувати і має амбітні цілі — весь світ стає доступним через спеціальність «Туризм». За нею в Одеській національній академії харчових технологій Кафедрою туристичного бізнесу та рекреації пропонуються освітні програми бакалаврату та магістратури під назвою «Міжнародний туризм».

Прагнення професійного і кар’єрного зростання студентів підтримується лекціями досвідчених професіоналів з туризму, які є консультантами і учасниками організації цікавих туристичних проєктів, тими, хто на вищому професійному рівні забезпечує науковий супровід розвитку Агро-еколого-рекреаційного кластеру «Фрумушика-Нова», маршруту «Дорога вина та смаку Української Бессарабії », хто є розробниками європейського міжнародного проєкту винного туризму «Море вина».

Знання та вміння використовувати правила ведення бізнесу в різних країнах, бути комунікабельним — все це набувається через практичні позааудиторні заняття та міжнародні стажування. Поєднання унікальної туристичної практики в індустрії гостинності, використання сучасного спеціального програмного забезпечення дозволяє студентам ще до закінчення освітньої програми працевлаштуватися, реалізовувати омріяні ідеї у власному бізнесі, постійно пізнавати світ.

Олена МЕЛІХ, д.е.н.,
професор, завідувач кафедри туристичного бізнесу та рекреації ОНАХТ,
dep.tour.bus@gmail.com

назад >>>