Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

BEES AIRLINE – НОВЕ СЛОВО АВІАРИНКУ

Євгеній Хайнацький, представник інвестора в компанії Bees Airline
НОВА КОМПАНІЯ НА РИНКУ
На початку грудня я офіційно повідомив, що в компанії Bees Airline є представником акціонерів. Після переговорів з головним акціонером, ми знайшли компромісний варіант, і я підтвердив свою участь в цьому проєкті, і з жовтня місяця я включився до роботи.
Сьогодні я є куратором між акціонером і авіакомпанією. Ми підготували бізнес-план, затвердили бюджет.
Зараз моє завдання полягає в тому, щоб компанія отримала літаки, почала їх експлуатацію і комерційну діяльність. Що буде далі з моєю участю, залишуся там представником акціонера, або буду входити вже як топ-менеджер в компанію, це покаже час.
Щодо штату співробітників компанії , можна сказати, що сьогодні у Bees Airline є генеральний директор — Савостьянов Микола Володимирович, є пост-холдер, його заступники. Є і фінансовий, і комерційний директори, є керівники служб, зараз офіс налічує вже понад 60 осіб. Компанія повністю готова як до виробництва, так і комерційно-фінансової діяльності.
Як тільки Bees Airline починає польоти, відразу додається ще частина льотного складу і бортпровідників, компанія з двома літаками з колективом в 100 співробітників починає свою діяльність.

назад >>>