Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

АВІАКОМПАНІЇ США ПОВЕРТАЮТЬ СПІВРОБІТНИКІВ
Керівництво United Airlines і American Airlines відреагувало на схвалення Конгресом США нового пакету заходів стимулювання економіки країни, який має на увазі фінансову допомогу авіакомпаніям у розмірі 15 млрд доларів.
Провідні американські авіакомпанії United Airlines і American Airlines готуються повернути на роботу тисячі співробітників, відправлених до неоплачуваної відпустки через пандемію. Таким чином керівництво авіаперевізників відреагувало на схвалення Конгресом США нового пакету заходів стимулювання економіки країни, який передбачає фінансову допомогу авіакомпаніям.
Генеральний директор United Airlines Скотт Кербі направив співробітникам авіакомпанії корпоративного листа, в якому повідомив, що керівництво планує відновити відправлених раніше у відпустку співробітників в якості тимчасово зайнятих.
У свою чергу керівництво American Airlines також повідомило про намір повернути на роботу кілька тисяч співробітників, відправлених раніше в неоплачувані відпустки.
В цілому до роботи зможуть повернутися до 32 тис. чоловік. Коштів, передбачених новим пакетом допомоги, вистачить на виплату їм заробітної плати в період до 31 березня. Пасажирські перевезення значно скоротилися в США через пандемію, в зв’язку з чим авіакомпанії відправили в неоплачувані відпустки десятки тисяч співробітників.
Сенат Конгресу США слідом за Палатою представників схвалив проєкт бюджету на 2021 фінансовий рік, а також пакет заходів стимулювання економіки країни.
Зокрема, з бюджету на надання допомоги малому бізнесу буде направлено 325 млрд доларів, авіакомпаніям — 15 млрд доларів. Республіканці і демократи в Конгресі змогли залагодити тривалі кілька місяців розбіжності і досягти домовленості по новому пакету заходів стимулювання економіки країни обсягом майже 900 млрд доларів.

 

назад >>>