Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Найкращий туристичний продукт-2011


06.12.2011

Цього року вже вдев’яте відбувся конкурс «Найкращий туристичний продукт», що проводиться Польською Туристичною Організацією. На конкурс потрапили 44 туристичні продукти; 12 з них були нагороджені Сертифікатами «Найкращий туристичний продукт 2011 року». Головну нагороду, «Золотий сертифікат», отримав Фестиваль «Зупинка Woodstock».
«Зупинка Woodstock» - це величне музичне дійство, що проводиться щороку наприкінці липня-початку серпня у Польщі, у містечку Костшина над р. Одрою. Організатором Фестивалю є Фундація «Великий оркестр святкової допомоги», яка цим літнім концертом із всесвітньовідомими зірками віддячує всім волонтерам та людям, що підтримують її благодійну діяльність. Благодійний збір коштів проводиться завжди на початку січня, у період Новорічних свят. У цей день уся Польща єднається у благородному пориві. Міста і села змагаються між собою, хто більше коштів назбирає. На території всієї Польщі можна зустріти волонтерів із урнами, які за вкинуті до неї гроші приклеюють до одежі благодійника червоне серце. Кошти збираються на вулицях та площах, під час проведення концертів, через благодійні ліцитаційні акції. Зібрані кошти завжди направляються на потреби хворих. Лікарняне обладнання , куплене на пожертви, також прикрашають червоні серця. У наступному році 20-й Фінал Великої Святкового Оркестру пройде 8 січня. Поляки дуже пишаються цією акцією.
ДОВІДКА: Сам Фестиваль «Зупинка Woodstock» вперше відбувся у 1995 році. Сьогодні цей літній Фестиваль користується величезною популярністю самих поляків і закордонних гостей та став величезною туристичною подією.
За інф. www.polscha.travel