Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Карпати – назустріч клієнтові!


 

 

 

Найпопулярніші гірськолижні курорти в Карпатах – Драгобрат, Славське, Буковель та Пилипець. За розвитком інфраструктури та рівнем послуг лідером є Буковель. Це туристичний комплекс, що має 50 км. спусків, де облаштовано 48 трас різних категорій. Кататись тут можуть як професіонали, так і новачки. В сезон тут працюють 14 кресельних підйомників. Разом вони можуть вивести в гори 30 тисяч осіб за годину. Батьки можуть насолоджуватись відпочинком, залишивши дітей в дитячій кімнаті під наглядом фахівців.

В Буковелі вартість 2-х містного номера складає 500-600 грн (45-55 €) зі сніданком. Але на період Нового Року та Різдва ціну значно зростають. Тому номери варто бронювати заздалегідь. Таким чином можна заощадити чималі кошти. Всі інші послуги надаються за окрему платню.

Оренда обладнання та харчування в Буковелі досить дорогі. Відтак досвідчені туристи намагаються користуватися послугами прокатних пунктів та харчуватись за межами курорту. На шляху від Яремче до Буковелі майже через кожні 200-500 метрів розташовані такі прокатні пункти. Щоб заощадити, можна зупинитись у навколишніх селищах: Татарові, Микуличині та й у самому Яремче. В цьому місті орендувати приватний будинок або зупинитись в готелі буде коштувати 250-300 грн. (20-25€) за добу (але знову таки, не у період зимових канікул, коли ціни зростають). В Яремче велика кількість ресторанів, де можна посмакувати стравами європейської та національної кухні. Біля санаторію «Карпати» в Яремче розташовано готельне містечко. В місті є старий бугельний підйомник. Для професионалів він не цікавий, а для аматорів – саме те, що потрібно.

В селищах Татарів, Яблуниці, Микуличині ціни нижчі, а рівень сервісу цілком гідний. Наприклад в Татарові, у 8 км. від курорту Буковель, можна зупинитися в готелі «ЛАВАНДА Country Club» або в комплексі «Білі Горвати». Проживання обійдеться в 250-350 грн. (20-30€) за добу з людини. В «ЛАВАНДА Country Club» до вартості проживання включено: сніданок, 1 година сауни з басейном та соляною кімнатою, чудовий тренувальний зал з новітнім обладнанням. Туристический комплекс «Білі Горвати» забеспечує трансфер у Буковель, доставку з вокзалу та на вокзал Івано-Франківська, а також має власний пункт прокату.

 В готелі «Черемош» (Яблуниця) в період з 1 березня по 14 грудня можна зупинитись по ціні 50-70 грн. (4-6€) з особи. Але в період з 15 грудня ціна зростає у сім разів. Номер люкс на трьох особ коштуватиме 1000 грн. (80€) за добу.

Стільки ж коштуватиме проживання в гостиному дворі «Три підкови» - найкомфортабельнішому готелі в Микуличині. Цей готель також має власний прокатний пункт і забезпечує трансфер до Буковеля.

Іноземці, як правило, бронюють номери в готелях заздалегідь і перші 2-3 дні користуються всіми послугами в Буковелі. Але потім теж шукають економніші варіанти в Яблуниці, Татарові тощо.

Буковель вже заявив про знижки на нинішній сезон. Тепер з понеділка по пятницю можна придбати скі-пасс з знижкою 50%, а у суботу та неділю – 20%. Але за умови придбання абонементів з 7.00 до 8.59 ранку. А у новорічний період діє єдина ранкова знижка 30%. На підйомники в prime-time знижки досі не заявлені.

Ще одна перевага відпочинку в цьому році – зменшилась обовязкова тривалість туру. Якщо в минулому році цей термін складав 2-3 тижні, то тепер скоротився до 7-10 діб. Зїявилось багато нових пропозицій щодо турів вихідного дня. Ситуація с бронюваннгям також стала простішою. Я кщо в минулому році потрібно було бронювати номери за 2-3 місяці, то тепер достатньо 2-3 тижнв. Туроператори вже зарах відчули зріст попиту на українські Карпати з боку іноземних туристів. Ій приваблюють низькі ціни і разноманітні знижки.

Карпати – надзвичайно цікавий туристичний регіон. Тут розташовані архітектурні та історичні памїятники, річки, озера, реліктові ліси тощо.

Безліч джерел мінеральної води стимулювало розвиток курортів. Гірськолижний відпочинок в Карпатах можна поєднати з ексурсиямі, оздоровленням, просто тихим відпочинком. Багато туристичний компанії пропонують змішані або тематичні тури. Наприклад компанія «Турлідер» (Яремче) пропонує чотириденний тур, який включає: Екскурсія по замках Карпат і Закарпаття, відвідини термального басейну в Береговому, поїздка на озеро Синевір і сходження на найвищу вершину Карпат – Говерлу. Після цього – екскурсія в Буковель і поверненні в Яремче. Таким чином, за 4 дні можна оглянути історичні пам'ятники, помилуватися природою Карпат, оздоровитись в термальних басейнах і спуститися з гір. Вартість такого туру для однієї людини з харчуванням складе 1250 грн. (110 €) За окрему платню можна відвідати сауну або покататись на конях.

 

Примітні так само тематичні тури «Родзинки Закарпаття». Це 2-денні тури, що включають пішохідну прогулянку до водопаду Шипіт, поїздку до озера Синевір. Мандрівники зможуть покупатись в термальних джерелах, покуштувати домашнього сиру і половити рибу. Все це за 600-700 грн. (50-70 €). Є тури «Закарпатська кухня» або «Закарпатські вина», які окрім відвідин гір і лісів познайомлять вас з особливостями місцевого виноробства.

А ще можна вибрати окремий тур по історичних місцях Західної України.

Який вид відпочинку ви б не обрали - Карпати не залишать вас байдужими!