Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Тетяна ЗАГОРОДНЯ (на фото), директор представництва авіакомпанії LOT в Україні

Попит громадян України на трансокеанське та трансконтинентальне авіаційне сполучення є традиційно стабільним та високим. Сьогодні, коли жодна з українських авіакомпаній не здійснює далекомагістральних рейсів, нашим співгромадянам, що мандрують на далекі відстані, доводиться обирати з численних пропозицій іноземних авіаперевізників.

Зрозуміло, що кожний пасажир, що обирає той чи інший варіант перельоту, керується певними критеріями. Проте навряд чи припустимося помилки, якщо зауважимо: переважна більшість пасажирів далекомагістральних рейсів робить вибір між пропозиціями авіакомпаній, у першу чергу, на основі onboard service, другим визначальним фактором є зручність стикування, і лише потім – вартість квитка. Такий порядок пріоритетів є цілком зрозумілим: адже на трансатлантичних чи трансконтинентальних лініях мандрівникові доводиться перебувати в салоні літака кільканадцять годин. А у випадку рейсу з пересадками – ще й перебувати протягом певного часу в транзитній зоні аеропорту. Отже, від рівня сервісу, що надає авіакомпанія, зокрема, зручності салону літака, на 90% залежить самопочуття мандрівника під час та після подорожі.

LOT: комфорт вищого ступеня

У червні 2013 року польський національний авіаперевізник LOT відновив польоти суперсучасних широкофюзеляжних лайнерів Boeing 737 Dreamliner на далекомагістральних маршрутах: до США (НьюЙорк та Чикаго), Канади (Торонто) та Китаю (Пекін). Зауважу, що LOT є першим у Європі експлуатантом цих повітряних суден. Виробник «Лайнерів мрії» – американський авіабудівний концерн Boeing – здійснив трикласове компонування салонів наших лайнерів. Про особливості усіх трьох класів я розповім трохи згодом, зараз же хотіла б зазначити таке: незалежно від класу обслуговування, завдяки іноваційним рішенням, політ на Dreamlinerі є дуже комфортним та значно менш обтяжливим порівняно з іншими, старішими моделями далекомагістральних літаків.У салоні польських «Лайнерів мрії» атмосферний тиск підтримується на нижчому рівні, ніж зазвичай, при цьому свіжість та чистота повітря забезпечується завдяки сучасним молекулярним фільтрам HEPA. Площина ілюмінаторів на Dreamlinerі збільшена на 30 відсотків, а завдяки іноваційному дизайну салону літака, ніші для багажу є висувними, тож вони не нависають над головою пасажира. Крім того, вони мають більший об’єм, завдяки чому пасажирам немає необхідності розміщувати свій багаж під кріслами. Нарешті, динамічне освітлення, яке варіюється залежно від часу доби, якнайкраще сприяє відпочинку мандрівників.

Elite Club

Найвишуканіший та, відповідно, найкомфортніший клас обслуговування на польських Dreamlinerах носить назву Elite Club. За рівнем сервісу він наближається до Першого чи Бізнескласів найпрестижніших світових авіаліній. Кожний LOTівський «Лайнер мрії» обладнаний 18 кріслами, відстань між рядами складає 75 дюймів, тобто 190 см. Для пасажирів цього класу передбачені зали business lounge в аеропортах, збільшено норму перевезення багажу та ручної поклажі, реєстрація здійснюється за спеціально виділеними стійками бізнескласу, на борту ж мандрівники забезпечуються повноцінним обідом, сніданком та вечерею (залежно від часу подорожі), алкогольними та безалкогольними напоями, а також подушкою та пледом (крісла розкладаються та перетворюються на зручні спальні місця) та індивідуальною лампою для читання. Індивідуальний монітор має розмір 15,4 дюйми та забезпечує широкий вибір розважальних програм та фільмів з меню на чотирьох мовах , можливість підключення індивідуального пристрою через USBпорт. Кожне крісло обладнане зарядним пристроєм для телефону.

Premium Club

Клас обслуговування під назвою Premium Club передбачає широкий вибір страв, алькогольних та безалкогольних напоїв, пасажири забезпечуються подушкою, пледом, навушниками та іншими засобами для повноцінного відпочинку, як і в Elite Club. Спинки крісел відхиляються на 6 дюймів, а самі крісла обладнано зручною підставкою для ніг, що дозволяє з комфортом відпочити під час тривалого перельоту. Індивідуальні монітори, розташовані в підлокітниках, мають розмір 12 дюймів. Так само, як і в Elite Club, кожне крісло обладнане зарядним пристроєм та USBпортом. У салоні Dreamlinerа 21 місце класу Premium Club, відстань між рядами складає 38 дюймів, тобто 96.5 см.

Для пасажирів цього класу також передбачено підвищені норми провезення багажу та ручної поклажі, а в аеропортах реєстрація відбувається за стійками бізнескласу.

Economy

Незважаючи на збереження традиційної назви Economy, переліт у цьому класі в Dreamlinerі є значно комфортнішим. Спинки крісел у класі Economy відхиляються на 4 дюйми від вертикалі, кожне крісло обладнане монітором з розміром 8.9 дюйми, а також зарядним пристроєм та USBпортом.

У салоні Dreamlinerа 213 місць класу Economy.

Відстань між кріслами у центрі салону – 32 дюйми, біля бортів літака – 31 дюйм (78.7 см).

Стикування: швидко та зручно

Хотіла б зауважити, що розклад польотів авіакомпанії LOT в/із Україну/и складено так, щоб зменшити до межі мінімального час очікування між рейсами у Варшавському аеропорту ім.Фредеріка Шопена. Проте, навіть у випадку, якщо пасажирові доведеться чекати на стикувальний рейс 56 годин, навряд чи очікування стане обтяжливим: адже транзитна зона аеропорту імені Ф.Шопена є надзвичайно зручною для пасажира. Тут знаходиться безліч магазинів, кафе, ресторанів, барів, є можливість скористатися Wifi, а також просто спостерігати за літаками, що відправляються у далеку подорож. Зрозуміло, що комфорт для пасажирів Elite Club чи Premium Club на порядок вищий.

Конкурентна ціна

Зазначу, що стратегічною метою авіакомпанії LOT є залучення найширшої категорії пасажирів. У цьому процесі ми робимо ставку на якість нашого обслуговування та на іноваційні рішення, які реалізовані в Dreamlinerі, що дають змогу пасажирам почуватися комфортніше та зручніше, ніж у літаках більшості авіаліній. Оскільки ціна квитка є суттєвою складовою комфорту, ми намагаємось установлювати конкурентні ціни на перевезення своїми лайнерами – щоб нові пасажири ставали нашими постійними клієнтами.

«Лайнером мрії» – до екзотичних країн!

На початку зимового сезону авіакомпанія LOT приготувала для своїх пасажирів ще один приємний сюрприз. У партнерстві з польським туроператором Rainbow Tours наша авіакомпанія здійснюватиме взимку чартерні авіарейси до мексиканського Канкуна, всесвітньовідомої курортної зони Варадеро на Кубі, столиці Таїланду Бангкока та Шрі Ланки – Коломбо. Усі ці перельоти здійснюватимуться безпосередньо з Варшави, та ще й Dreamlinerами! У такий спосіб ці напрямки стануть значно доступнішими і для українців. Сподіваюсь, що після запуску нашої чартерної програми, польський туроператор знайде шляхи співпраці з українськими колегами, відтак українські туристи матимуть можливість оцінити екзотичні напрямки на «Лайнері мрії», завдяки чому такі подорожі стануть відчутно ближчими та дешевшими.

назад >>>