Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Найвищий ступінь комфорту, атмосфера абсолютного спокою – саме це знайде турист на круїзному лайнері Silver Spirit – вельми забезпечений турист, оскільки відпочинок на лайнерах компанії Silver Sea відрізняється незмінно високою ціною. Утім, якщо подивитися на лайнер детальніше, то захмарні ціни отримують цілком реальне обґрунтування. Наш кореспондент скористався запрошенням туристичної компанії «EVROMARINE TOUR» і познайомився з сервісом, яким користуються пасажири цього лайнера.

Silver Spirit сьогодні є найновішим та найбільшим кораблем, яким володіє круїзна компанія Silver Sea. Судно обладнано 270 каютами для 540 пасажирів, яких обслуговує 370 осіб екіпажу. Всього флот круїзного оператора нараховує сім лайнерів, два з яких мають свої особливі характеристики й шарм: криголам для круїзів в Північному Льодовитому океані й невеликий корабель для круїзів Галапагоським архіпелагом.

Якою ж є цільова аудиторія турпродукту від Silver Sea?

«У першу чергу це судно розраховане на людей віком від 50 років, які не бажають брати участь у гучних вечірках або спостерігати за метушливими дітьми в аквапарку. Для них є театр, бібліотека, тренажерний зал та багато чого іншого. Тут панує атмосфера тиші й спокою, щоб пасажири могли повноцінно від

почити від напруженого повсякдення»,  каже Міла Стас, директор компанії EVROMARINE TOUR, яка представляє продукт компанії Silver Sea в Україні.

На борту Silver Spirit всі пасажири розміщуються в комфортних каютах, площею від 29 до 150 «квадратів». З кожної каюти відкривається вид на море. У складі будь-якої каюти – простора гардеробна, ванна кімната, оброблена мармуром, а також просторий балкон або тераса.

Особлива «фішка» лайнера персональний дворецький у кожної каюти, здатний негайно виконувати забаганки туристів: будь то замовлення сніданку прямо в каюту, або ж замовлення нового рушника після купання.

До речі, про їжу: на лайнері є шість ресторанів, які пропонують насправді широкий асортимент різноманітних страв та вин різних народів світу. Зона відпочинку лайнера представлена, крім усього іншого, тренажерним залом і бібліотекою. Всі ці сервіси, від їжі до відпочинку, включені у вартість круїзу. Окремо оплачується користування СПА-салоном, гра в казино, покупки в бутіках і екскурсії на березі.

Підводячи підсумок, можна сміливо сказати: неймовірно високий рівень сервісу для певної цільової аудиторії цілком виправдовує цінову політику круїзної компанії.

назад >>>