Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

АВІАКОМПАНІЯ CHINA SOUTHERN AIRLINES Є НАЙБІЛЬШОЮ АВІАКОМПАНІЄЮ КИТАЮ, що ВПЕВНЕНО НАБИРАЄ ОБЕРТІВ в УКРАЇНІ. МИНУЛО МЕНШЕ ДВОХ РОКІВ з ПОЧАТКУ РОБОТИ АВІАПЕРЕВІЗНИКА НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ, ПРОТЕ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТАКИЙ ДОВОЛІ КОРОТКИЙ ТЕРМІН, ПРЕДСТАВНИКИ АВІАКОМПАНІЇ ВЖЕ МОЖУТЬ ПІДБИТИ ПЕРШІ ПІДСУМКИ. ВЛАСНИМИ ВРАЖЕННЯМИ ТА ДУМКОЮ ДІЛИТЬСЯ ЄВГЕНІЙ КАЗАРІНСКОВ, ЗАСТУПНИК КОМЕРЦІЙНОГО ДИРЕКТОРА ПРЕДСТАВНИЦТВА АВІАКОМПАНІЇ CHINA SOUTHERN AIRLINES В РФ ТА УКРАЇНІ
З моменту вступу у березні 2012 року нашої авіакомпанії в систему BSP Ukraine спостерігається суттєвий прогрес просуван¬ня China Southern Airlines як щодо обсягів продажу, так і в підвищенні впізнавальності нашого бренду серед українських агентів та пасажирів.
Безумовно, наразі частка про¬дажів, що генеруються так званими онлайн-агентствами (ОТА), все ще є досить високою. Проте, в той же час, ми спостерігаємо позитивну динаміку продажів і з боку інших учасників ринку. Кількість українських паса¬жирів постійно зростає, і це не може нас не радувати. Ми сподіваємося, що українські партнери також за¬доволені умовами співпраці з China Southern — комісія, що надається нами, як і раніше, є однією з найви¬щих регулярних комісій для агентів на ринку (від 7% до 9%). Для лідерів продажу в нас також передбачені до¬даткові схеми мотивації агентів, що є ефективним інструментом підвищення продажів та прибутковості як авіакомпанії, так й агентств.
При цьому, ми не збираємося зупинятися на досягненому, оскіль¬ки розуміємо, що потенціал ринку для нашої авіакомпанії ще далеко не розкритий. Ми сподіваємося на по¬дальше зростання продажів на рейси авіакомпанії China Southern Airlines та готові застосовувати всі можливі зусилля зі стимулювання попиту та надання привабливих умов як для наших пасажирів, так і для агентів.
Одним з таких продуктів став по¬чаток співробітництва з провідним українським перевізником — авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ). Це співробітництво
дозволило нам сформувати транзитні потоки через московський аеропорт «Шерємєтьєво» протягом літнього сезону ІАТА 2013 року. У зимовому сезоні ІАТА 2013-2014 ми плануємо впровадити довгоочікуване збільшен¬ня варіантів перельотів через додатко¬ві транзитні пункти польотів МАУ та China Southern у Європі (Амстердам та Париж) та Близькому Сході (Дубай та Стамбул), а також додати внутріш-
ньоукраїнську мережу польотів МАУ. Ми вважаємо, що такі новації дозво¬лять надати більшу свободу вибору нашим пасажирам та урізноманітни¬ти враження від подорожі.
При цьому, ми також розрахо¬вуємо на продовження вдалого співробітництва з авіакомпанією «Аэрофлот» — нашого партнера за альянсом SkyTeam, особливо при формуванні найбільш зручних маршрутів з регіональних міст (Хар¬ків, Донецьк, Сімферополь, Одеса) через аеропорт «Шерємєтьєво».
У червні цього року авіакомпанія China Southern Airlines розпочала виконання прямих безпосадкових рейсів між Гуанчжоу та Москвою з використанням літака Airbus A330-200 в чотирикласовій конфігурації. Вперше на цьому маршруті пасажирам було запропоновано обслуговування в Першому класі, якість якого відповідає рівню провідних світових пере¬візників, що, разом з пропозиціями в бізнес-, преміум-економ та економічному класах, надає можливість вибору комфортності перельоту на будь-який смак.
Особливо хотілося б відзначити ще одну новацію цього року — запровадження безвізового транзиту через аеропорт Гуанчжоу — Байюн протягом 72 годин з моменту при¬льоту в Гуанчжоу. Така можливість доступна для громадян 45 країн, в т.ч. і для громадян України. Гуанчжоу стало третім з чотирьох міст в Китаї (разом з Пекіном, Шанхаєм та Ченг-ду), що надають унікальну нагоду відкрити для себе Китай. Основною умовою застосування безвізового транзиту є подальше переміщення міжнародними рейсами в третю країну (не в країну вильоту). При цьому можливе як відвідування Гуанчжоу, одного з найбільших міст КНР, так і багатьох інших пам'яток, розташо¬ваних у провінції Гуандун (що також відома як Кантон). Для пасажирів China Southern, які мають бажання відвідати Гуанчжоу за такою про¬грамою, надаються спеціальні цінові пропозиції від провідних готелів Гу¬анчжоу та провінції Гуандун, а також знижки на проведення екскурсій від місцевих туристичних компаній.
Запровадження 72-годинного безвізового транзиту в Гуанчжоу є частиною програми співпраці між авіакомпанією та владою провінції Гуандун, що, в свою чергу, спрямова¬на на розвиток стратегії авіакомпанії під назвою Canton Route — формування транзитних потоків між
Європою, Північною Америкою та країнами Південно-Східної Азії, Австралією та Новою Зеландією через аеропорт Гуанчжоу. China Southern постійно працює над поліпшенням обслуговування транзитних пасажи¬рів та формуванням приваб-ливих наскрізних тарифів за цими напрямками. У майбутньому зимовому сезоні 2013-2014 авіакомпанія пропонує зручні стикування через Гуанчжоу до безлічі напрямків у Китаї (в т.ч. до курортних міст Санья та Хайкоу на острові Хайнань), а також традиційних «зимових» курортних напрямків — Денпасара, Сингапура, Куала-Лумпура, Маніли, Бангкока, Пхукета, Чіанг Маю, Сайгона та інших напрямків. China Southern також надає привабливі пропозиції до міст Австралії — Сіднея, Мельбурна, Перта та Кернса, а також до Нової Зеландії — до Окленда.
Для пасажирів, які бажають відвідати Китай та познайомитися з цією дивовижною країною, ми пропонуємо China Pass. Це так званий проїзний квиток по Китаю, що дозволяє заощаджувати на квитках та відвідувати велику кількість міст. Паса¬жири мають змогу відвідати від 3 до 16 міст, заощаджуючи при цьому від 10% до 20% від вартості квитка. China Pass також дозволяє накопи¬чувати милі пасажирам власникам карток — які часто літають рейсами авіакомпаній — членів альянсу SkyTeam.
Ми хотіли б висловити нашу вдячність всім нашим українським партнерам за допомогу в просуванні та продажу нашого продукту в Україні, а також висловити надію на подальшу успішну співпрацю та розвиток продажів! Будемо раді бачити всіх на борту наших літаків!
• Авіакомпанія China Southern Airlines - найбільша авіакомпанія Китаю та Азії, третя авіакомпанія світу за кількістю перевезених пасажирів. Учасник глобального авіаційного альянсу SkyTeam.
• Основні хаби авіакомпанії - Гуанчжоу, Урумчі, Чунгкінг та Пекін.
• Пасажиропотік - більше 80 мільйонів пасажирів на рік.
• Обслуговує більш ніж 160 напрямків в Китаї та більше 900 напрямків завдяки співпраці з партнерами по SkyTeam.
• Парк повітряних суден складається з різноманітних моделей виробництва Boeing, Airbus и Embraer, нараховує більше 500 літаків, середній вік яких складає 6 років.
• Перший та єдиний у Китаї оператор літака Airbus A380, а також перший оператор літака Boeing 787 Dreamliner серед китайських авіакомпаній.
 

назад >>>