Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Олена ПОЛТОРАЦЬКА, керівник групи по роботі з агентствами компанії «Телехаус Київ Міжнародний Туризм», офіційного партнера DERTOUR в Україні

ПОПИТ на послуги індивідуального туризму існує завжди, у тому числі й в Україні. Інша річ, що переважна більшість туристичних агенцій спеціалізуються на продажу пакетних турів - це загальносвітова тенденція, справедлива й для України. Тож зрозуміло, що мандрівникові, який бажає подорожувати індивідуально, не обмежуючись рамками стандартних турів, такі турагенції навряд чи зможуть надати кваліфіковану допомогу.
Отже, туристам-індивідуалам доводиться або виступати у ролі туроператора, формуючи маршрут своєї поїздки самому за допомогою чисельних систем онлайн-резервації туристичного або транспортного контенту, або звертатися до спеціалізованих агенцій - фахівців з індивідуального туризму. Проте перед останніми досить часто постає питання: з яких джерел брати замовлений клієнтом контент? З якими туроператорами варто співпрацювати при створенні таких турів?
Утім, віднедавна ці питання втратили свою актуальність. Адже найстаріший німецький туроператор DERTOUR, який спеціалізується в галузі індивідуального туризму з 1917 року, підвищив свій статус на українському ринку,обравши в нашій державі свого офіційного партнера. Така честь випала нашій компанії-«Телехаус Київ Міжнародний Туризм».
Отже туристичні агенції з усіх куточків України відтепер мають повний доступ до всієї линійки пропозицій поважного німецького туроператора, який надає послуги з німецькою якістю та німецькою ж педантичністю. Це означає, що на ваших туристів не чекатимуть неприємні несподіванки на кшталт овербукінга на літаку чи зміни категорії номера у готелі. Більше того, місця в готелях та крісла в літаках, скоріш за все, будуть наявні навіть у пікові періоди, коли усі інші системи казатимуть «усе продано»... Тут немає жодної магії: просто DERTOUR має практично на всіх напрямках блоки місць та номерів, тому в агента, який використовує можливості цієї поважної компанії, навряд чи виникатимуть проблеми нестачі контенту. При цьому ціни на контент приємно здивують - адже загальновідомо, що в Німеччині ніхто не дозволяє собі божевільних накруток...
Що ж можна бронювати за допомогою DERTOUR? Та все. що завгодно! Авіаквитки, квитки на наземний транспорт, трансфери, готельні номери, орендовані авто, квитки на концерти чи вистави, скі-паси на гірськолижних курортах, морські та річкові круїзи, квитки на морські пороми... Адже продукт компанії DERTOUR представляє собою своєрідний конструктор, набір модулей, комбінуючи які можна створити усе, що завгодно!
Проте навіть це ще не все. DERTOUR є найбільшим консолідатором авіаперевезень у Німеччині, тому за його допо-могою можна без проблем бронювати контент авіакомпаній, не представлених у BSP Україна.
Для українських туристів, крім звичайних туристичних і транспортних послуг, актуальною є й візова підтримка. В цьому питанні в агенцій, хто користу¬ватиметься можливостями DERTOUR, також не виникне якихось проблем: як офіційний партнер поважного оператора, компанія «Телехаус Київ Міжнарод¬ний Туризм» акредитована практично в усіх присутніх в Україні консульствах, тож під обрані туристичні програми ми здійснюємо візовий асистанс.
У своєму новому статусі компанія «Телехаус Київ Міжнародний туризм» будує партнерську мережу агенцій, які зацікавлені в користуванні можливостями одного з найкращих туроператорів світу.
З питань співпраці прошу звертатися:
Тел: +380 44 492 9502 Моб: +380 50 386 3814 Факс: +380 44 461 9322 elena.poltoratskaya@dertouragent.com.ua www.dertouragent.com.ua
 

назад >>>