Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Андрій НІКОЛАЄВ, перший заступник голови правління страхової компанії ERV
Щоб правильно оцінити й вибрати якісну страхову складову для свого туристичного продукту, важливо чітко уявляти собі й розуміти процеси, які відбуваються в туристичному страхуванні, а також бути впевненим у фінансовій надійності та досвіді страхового партнера. Саме тому наша компанія вважає за необхідне проводити виїзні інформаційні тури для керівників та представників туристичних операторів, які працюють з нами, або тільки обирають собі страхового партнера — так само, як туроператори проводять рекламні тури для своїх агентів. Адже можна прослухати семінар або презентацію страховика, перечитати всі умови, вислухати всі обіцянки... Але, погодьтеся, набагато важливіше та значно ефективніше на власні очі побачити, як працює страхова компанія, хто є її акціонерами, як працює асистанс за кордоном, врешті-решт, ким є ті люди, які безпосередньо організовують допомогу туристам. Ми щорічно запрошуємо наших ключових і потенційних партнерів ознайомитися з багаторічним досвідом роботи європейських колег — страхових й асистуючих компаній ERV та групи ETIG (European Travel Insurance Group), поспілкуватися з їх фахівцями, поставити питання й переконатися, що якість послуг ERV для клієнтів українських туроператорів відповідає європейському рівню. Такі поїздки дозво¬ляють краще пізнати один одного, зрозуміти специфіку бізнесу, а в результаті побудувати добрі ділові, а часто й дружні відносини.
Так, наприклад, 2007 року одна з наших компаній-засновників — австрійська Europaeische Reiseversicherung AG — відзначала свій 100-річний ювілей. Святкування відбулося у міській Ратуші Відня — там, де відбувається всесвітньовідомий Віденський бал. Із більше ніж 1000 гостей на святі була присут¬ня еліта європейської туристичної та страхової сфери, серед них були і представники нашого товариства, а також відомих в Україні туркомпаній. Багато хто з них згодом став нашим надійним партнером і залишається з ERV вже більше 6 років.
2008 року з метою познайомити партнерів з досвідом роботи материнської компанії ERV в Німеччині ми організували поїздку до Мюнхена. Представники туроператорів відвідали головний офіс ERV, де німецькі колеги розповіли їм про ринок туристичного страхування Німеччини. А вільний час учасники провели на відомому пивному фестивалі Октоберфест.
Минулого року була організована поїздка до Амстердама. Учасники побували в гостях у лідера туристичного ринку Гол¬ландії — компанії Europeesche Verzekeringen.
У березні 2013 року наших партнерів зустрічала компанія ERV у Мадриді. Учасники познайомили¬ся з роботою асистуючої компанії MESA Asistencia, яка обслуговує наших туристів в Південному, Південно-Західному регіоні Європи та Латинській Америці, поспілкувалися з працівниками кол-центру, ставили різні питання, пов'язані з обслуговуванням туристів. На завершення програми гості відвідали знамените фламенко-шоу « Corral de la Pacheca».
Наступний захід заплановано на весну 2014 року, і ми намагатимемося здивувати наших партнерів новою цікавою програмою. Тим більше, що географія компаній ERV вже не обмежується європейськими країнами.

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
04071 м. Київ, вул. Спаська, 5 Тел. +380-44-220 00 07 Факс +380-44-569 84 11 info@erv.ua www.erv.ua

назад >>>