Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Компанія VISA MANAGEMENT SERVICE розпочала свою діяльність у Росії ще з 2008р. Компанія швидко розвивається, й сьогодні, крім Росії, присутня в Україні, Грузії, Казахстані та Ірані.
Звертаємо увагу читачів УТ, що ТОВ «Віза менеджмент сервіс Україна», або Візовий центр Італії VMS - це єдина організація, авторизована Посольством Італії в Києві, яка з початку 2012 року приймає запити та відповідну документацію на отримання віз. Жодна інша організа¬ція, назва якої містить слова «Візовий центр» чи «Італійський візовий центр», не має жодного відношення до Посольства Італії в Україні.
Співробітники Візового центру Італії VMS безкоштовно надають інформацію щодо заповнення анкети, а також цілу низку додаткових по¬слуг, наприклад: кур'єрська доставка паспортів, переклад стандартної документації, оформлення медично¬го страхового полісу СК «Провідна» та ін.
Завдяки плідній співпраці та підтримці «Правекс-Банку», який є банком, що належить до групи Інтеза Санпаоло (яка, у свою чергу, входить до числа провідних банківських груп Єврозони) вже відкрито 5 філіалів у регіонах України. Мережа філій розширюватиметься й надалі: так, 2014 року компанія «VMS Україна» планує відкрити філії в інших містах України, наприклад, у Симферополі, Вінниці, Луганську, Кіровограді.
Заявники на візу, що проживають в прилеглих до філіалів регіонах, а також ті, що бажають подавати доку¬менти у головний офіс VMS у Києві, можуть записатись на подання доку¬ментів на нашому сайті www.italyvms. com.ua в розділі «Запис на подання документів», обравши на першому кроці запису найближчий до Вашого місця проживання філіал VMS. Запис також проводиться через callцентр VMS ( + 38 044) 2203200 (Пн — Птн з 8.30 до 18.30). Документи можуть подаватися у будь-якому філіалі VMS незалежно від місця реєстрації заявника. Співробітники Візового центру із задоволенням надають ін¬формацію, яка допоможе заявникам якнайшвидше підготувати пакет до-кументів, необхідних для отримання відповідного типу візи в Італію.
Звертаємо увагу читачів УТ, що Ві¬зовий Центр Італії приймає виключ¬но заяви на візи з метою туризму, ділового візиту, навчання, лікування, возз'єднання родини, найманої пра¬ці, найманої праці в шоупрограмах, автономної роботи в шоупрограмах, незалежної підприємницької діяль¬ності, повторного в'їзду, транзиту, транспортних перевезень і за офі¬ційним запрошенням.
УВАГА! Всі заявники, за винятком дітей до 6 років, повинні подавати до¬кументи у Візовий Центр Італії VMS особисто.
Неповнолітні заявники віком від 6 років повинні подавати документи у Візовому центрі Італії у су¬проводі своїх батьків, присутність неповнолітніх віком від 6 років обов'язкова.
ВІДДІЛЕННЯ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПАЛІЇ VMS УКРАЇНА:
Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3-5 тел. +380 44 220 32 00 www.italyvms.com.ua
Львів
вул. Шептицьких, 26 (у Тургенівському відділенні ПРАВЕКС-БАНКУ)
Донецьк
бул. Пушкіна, 27
(у відділенні «Донецька обласна дирекція» ПРАВЕКС-БАНКУ)
Одеса
вул. Пушкінська, 32
(у відділенні «Одеська обласна дирекція» ПРАВЕКС-БАНКУ) Харків
вул. Пушкінська, 68
(у відділенні ПРАВЕКС-БАНКУ)
Дніпропетровськ
вул.Артема, 18
(у відділенні ПРАВЕКС-БАНКУ)

Заявники, старші 65 років, мають право подавати документи у Візовому центрі Італії особисто, або за них документи можуть подавати їхні близькі родичі за наявності нотаріальної довіреності та документів на підтвердження родинних зв'язків (з перекладом).
Час роботи Візового центру: Прийом документів: Пн — Птн з 8.30 до 15.30 без перерви на обід Видача документів: Пн — Птн з 8.30 до 17.30 без перерви на обід і без попереднього запису.
Вартість послуг Візового центру Італії складає 15,00Є + 20% ПДВ за кожного заявника. Оплата здійснюється на роз-рахунковий рахунок Візового центра Італії VMS, а також для зручності клієнтів можливо розрахуватися готівкою у касах банка «Правекс», які знаходяться у приміщенні Візового центра VMS.
У Візовий центр Італії VMS мають право подавати доку¬менти громадяни України й іноземні громадяни з дозволом на постійне проживання в Україні.

ДОРОГІ КОЛЕГІ!
У рамках програми поліпшення взаємодії з туристичними компаніями, яку ініціювало Посольство Італії в Україні, компанія Visa Management Service, яка виконує функції італійського візового центру, рада повідомити про нові ініціативи, спрямовані на спрощення процедури подачі документів на візи в консульство Італії. Як італійська уста¬нова, що надає як громадянам України, так і українським туристичним компаніям, послуги з візового асистансу, ми розуміємо, що «театр починається з вішалки», а враження про країну - з її закордонних установ. Отже, нашою метою є надання повного комплексу послуг, які можуть знадобитися візовим аплікантам, які подають документи до італійського консульства, при чому не тільки в Києві, але й в регіонах України. Сьогодні, крім київського, вже діє 5 регіональних осередків компанії VMS: у Львові, Донецьку, Одесі, Харкові та Дніпропетровську, а в недалекій перспективі їх буде 9. Мета такого розширення мережі регіональних осередків - щоб кожний громадянин України, який бажає відвідати Італію, мав би можливість подати документи на візу неподалік від свого місця проживання.
Інші ініціативи, які мають суттєво полегшити процедуру подачі документів на візи до італійського консульства:
- Починаючи з 1 вересня, в київському офісі компанії VMS діє окреме вікно, призначене для аплікантів на бізнес-візи.
- Будь-який громадянин України (або її резидент) має можливість подавати документи до будь-якого осередку компанії VMS - центрального чи регіонального, незалежно від місця постійного проживання та реєстрації;
- Якщо італійське консульство видало візу за умови пред'явлення паспорту після повернення в Україну, аплікантам немає необхідності їхати до Києва та
пред'являти паспорт безпосередньо у консульстві: цю перевірку можна здійснити в будь-якому регіональному осередку компанії VMS;
- Компанія VMS також надає послуги зі здійснення пере¬кладу документів українського походження італійською чи англійською мовами в тих випадках, коли це необхідно для оформлення візи;
- Зона відповідальності компанії VMS - лише консуль¬ство Італії. Ми не розпилюємо свої сили на консульства інших держав, а відтак надаємо послуги найвищої якості, оскільки спеціалізуємось саме на вимогах італійського кон-сульства та італійського національного законодавства, яке регулює питання оформлення віз.
- Оплата консульських зборів та послуг компанії VMS здійснюється на розрахунковий рахунок Італійського візового центру, в тому числі й у безготівковій формі. Це є зручним для туристичних компаній та їхніх клієнтів, оскільки в них немає потреби шукати відділення конкрет¬ного банку, заповнювати формуляри і т.ін. А для тих, кому зручно розраховуватись готівкою чи банківською карткою, в усіх осередках компанії VMS діє відділення «Правекс-банку», через які можна оплатити усі збори та послуги одним платежем.
Отже, запрошуємо Вас, шановні колеги, до якнайтіснішої співпраці з компанією Visa Management Service -Візовим центром Італії в Україні!
Щиро ваш, Дженнаро Бертолі, директор компанії Visa Management Service Україна
 

назад >>>