Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Починаючи з літа позаминулого року, тобто з часів проведення в Польщі та Україні фінальних ігор Чемпіонату Європи з футболу, туристична привабливість нашої держави хоч і повільно, але невпинно зростає. УТ вже неодно-разово знайомив своїх читачів із прикладами позитивних відгуків та рекомендацій відвідати нашу державу з боку іноземних туристичних операторів, путівників та туристичних порталів. Цю тенденцію можна прослідкувати й нинішнього року: на початку січня впливовий британський тревел-портал Rouph Gide у своїх рекомендаціях на 2014 рік виділив Україну як місце для обов'язкового відвідування одразу у двох категоріях. Так, у топ-10 міст, призначених для відвідування, на 5 позиції знаходиться Львів, а другу сходинку найякісніших напрямків обійняв Кримський півострів (Top 10 cities).
Щодо кожного приведеного в рейтингу міста подаються короткі характеристики та рекомендації. Для Львова вони виглядають наступним чином:
«Затиснений між фермами та лісами на далекому заході України, Львів є невеликим, містом, зі світовими прагненнями. Під час Євро-2012, футбольні вболівальники зупинялися в його історичному центрі, що внесений до списку ЮНЕСКО та являє собою дивовижну суміш, східних та західних архітектурних делікатесів.
Сьогодні українські чиновники мають намір провести зимову Олімпіаду-2022, а відтак розвивати туризм, у Карпатських горах, що знаходяться менше ніж у 100 кілометрах від
Львова. Ми радимо відвідати ці місця якнайшвидше, щоб не стояти у довгих чергах на лижні підйомники».
На наш погляд, британські упорядники трохи помилилися щодо невеликого міста (хоча, якщо говорити саме про історичний центр Львова, за європейськими мірками він насправді є порівняно невеликим), проте в цілому настрій цієї поради є надзвичайно позитивним як щодо Львова, так і Карпатських гір (Top 10 best value destinations).
«Свого часу Крим був улюбленим місцем, відпочинку для звичайних робітників Радянської Росії, й легко зрозуміти чому: порослі лісами гори чергуються з візантійськими печерними містами й чорноморськими бухтами, і все це супроводжується середземноморським кліматом. Однак ціни тут зовсім не середземноморські — навіть незважаючи на присутність тут російських мільярдерів. Можливо тому, що за межами регіону мало хто ще відкрив це місце».
Оригінал супровідного тексту дозволяє по-різному трактувати думку впорядників путівника — особливо щодо цін, проте немає сумніву, що такий відгук надихне багатьох користувачів порталу відвідати український Крим як нову, незвідану туристичну дестинацію.
 

назад >>>