Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO) опублікувала попередні дані за 2013 рік, які ілюструють показники туристичного руху в світі. Так, у глобальному масштабі кількість міжнародних туристичних поїздок зросла на 5% відносно показників 2012 року та склала 1.087 млн., відповідно до даних останнього (на 23 січня) Туристичного барометра UNWTO. У такий спосіб, незважаючи на непевний стан світової економіки, кількість міжнародних туристів у глобальному масштабі збільшилась на 52% (табл. 1 і 2).
Цікавою є динаміка витрат на виїзний туризм. За цим показником Україна потрапила до топ-10 у світі, який виглядає наступним чином (табл. 3).
Як бачимо, витрати на виїзний туризм зростають украй нерівномірно в усіх аспектах: країни, що демонструють високі показники в динаміці витрат, є надзвичайно різними як за рівнем економічного розвитку, так і за станом та розвитком своєї туристичної інфраструктури. Якщо, наприклад, Франція є багатолітнім одноосібним лідером за показниками в'їзних туристичних потоків, якщо Кувейт і Катар є надзвичайно заможними державами, то такі країни, як Філіппіни чи наша рідна Україна не можуть похвалитися ані тим, ані іншим. Ці дані, однак, свідчать, що попит на виїзний туризм збільшується в усьому світі, а відтак саме туристична галузь, а також суміжні з нею, можуть стати ініціатором оздоровлення світової економіки у глобальному масштабі.
 

назад >>>