Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

До 2020 року планується суттєво збільшити загальну довжину двох гілок Дубайського метрополітену, до¬вівши кількість станцій до 70 (сьогодні їх 47). Розширення гілок метрополітену відбуватиметься у 3-х напрямках. Так, Червону лінію буде подовжено з обох її кінців: від станції Рашидія до району Мірдіф та від Джебель-Алі до місця проведення Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020» поруч з новим аеропортом Al Maktoum. Усього на Червоній лінії буде відкрито 21 станцію.
Довжина Зеленої лінії збільшиться удвічі та складе 20.6 км. З них 12 км проходитимуть над землею - на віадуках, 8 км - під землею. Кількість станцій на лінії зросте на 11.
Крім двох діючих ліній, в Дубаї передбачається спорудити ще дві: Блакитну та Пурпурову, яка виконуватиме функції експресу, що з'єднуватиме аеропорти Dubai International та Al Maktoum.
Потяги Дубайського метрополітену повністю автоматизовано - в них немає машиністів. Перед пасажирами перших вагонів (VIP-класу) відкривається панорама міста, яку зазвичай спостерігають машиністи.
Дубайський метрополітен було відкрито 9 вересня
2009 року. Сьогодні в ОАЕ розробляються плани спорудження метро в столиці держави - місті Абу-Дабі, а також організації швидкісного залізничного сполучення між столицями усіх 7 князівств. Наразі Дубайське метро є єдиним представником залізничного транспорту в Об'єднаних Арабських Еміратах.
 

назад >>>