Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Турецький мегаполіс та колишня столиця Османської імперії - місто Стамбул - був названий напрямком №1 за версією TripAdvisor 2014 Travellers 'Choice серед туристичних напрямків у світі та в Європі.
Таким чином, місто на Босфорі обігнало Париж, який опустився на сьоме місце, незважаючи на рекордну кількість туристів у 2013 році. Також новачок першої десятки рейтингу випереджає Рим, що займає тепер другу позицію.
Travellers' Choice Destinations Award присуджується на підставі мільйонів думок користувачів TripAdvisor. Алгоритм визначення переможця враховує кількість і якість відгуків та оцінок готелів, розваг і ресторанів по всьому світу за весь рік.
Нагороди присуджуються 500 напрямкам, включаючи як найкращі туристичні місця у світі, так і індивідуальні номінації по Африці, Азії, Австралії, Канаді, Карибському морі, Центральній Америці, Європі, Китаї, Близькому Сходу, Росії, Південній Америці, південнотихоокеанському регіоні, Великобританії та США.
Лідерство у рейтингу підтверджують й симпатії мандрівників з усього світу: так, минулого року Стамбул відвідало понад 10 млн. іноземних туристів, що на 11.7% перевищило показники 2013 року.
Постійно збільшується й кількість українців, які відвідують колишню столицю Оттоманської Порти.
 

назад >>>