Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Магазин Victoria’s Secret відкрився у Борисполі


4 грудня в міжнародній зоні терміналу D аеропорту «Бориспіль» відкрився перший в Україні магазин всесвітньовідомого бренду Victoria’s Secret. Захід був приурочений до 4-ї річниці роботи в Україні одного з найбільших у світі постачальників та операторів безмитної торгівлі (Duty Free) – німецької компанії Gebr.Heinemann. Діяльність компанії в Україні почалася в жовтні 2010 року з відкриття магазину безмитної торгівлі в терміналі F міжнародного аеропорту «Бориспіль». Сьогодні магазини компанії, крім «Борисполя», працюють в міжнародному аеропорті «Одеса». Їхня загальна площа складає більше 3500 кв.м., а кількість працівників перевищує 350 чоловік.

Власник компанії Клаус Гайнеманн, який прибув до «Борисполя» на урочисту церемонію відкриття нового магазину та відзначення річниці початку роботи в Україні, зазначив, що навіть у ці непрості для України часи його компанія не припиняє інвестувати у розширення свого бізнесу: так, найближчим часом у терміналі D планується відкриття ще двох магазинів Gebr.Heinemann, а в перспективі оператор має намір працювати й в аеропортах Львова й Харкова. Загальний обсяг інвестицій в Україну з боку Gebr.Heinemann перевищив 10 млн. євро, проте компанія не планує на цьому зупинятися.
У церемонії відкриття нового магазину та відзначенні чергової річниці співпраці з провідним світовим оператором безмитної торгівлі взяли участь заступник міністра інфраструктури України Петро Пінкас та в.о. генерального директора міжнародного аеропорту «Бориспіль» Євгеній Дихне.