Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Відбулося пікетування Окружного адміністративного суду м. Києва


 

Відбулося пікетування Окружного адміністративного суду м. Києва. Асоціація підприємств авіаційної галузі України, громадська організація «Автомайдан» та «Антикорупційний комітет Майдану», політична партія «Демальянс», (за підтримки Міжфракційного об’єднання «Депутатський контроль», політичної партії «Самопоміч») своєю спільною акцією привертають увагу до продовження спроб закрити небо для українців з боку однієї фінансово-олігархічної групи.
Авіакомпанія МАУ намагалася закріпити за собою позицію монополіста через прийняття нових правил Державної авіаційної служби України. Оскільки громадськості вдалося перешкодити введенню цих правил у дію, МАУ намагається встановити свою монополію іншим шляхом: із залученням судової системи. Так, представники МАУ подали до суду  позов проти наказу Міністерства інфраструктури України  №245 про затвердження порядку надання та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній. Таким чином вони намагаються «проштовхнути» введення в дію нових – скандальних – правил.
«Подання МАУ до Окружного суду – це один з аспектів спроби монополізації ринку. Для того, щоб перекрити можливості для подібних маніпуляцій з боку МАУ (чи будь-якої іншої компанії) авіаційна громадськість вимагає: повернути повноваження Міністру інфраструктури (ті самі повноваження, які нині зухвало узурпуються Держаіваслужбою), та позбавити посади лобіста МАУ Д.Антонюка» -  зазначив голова підприємств авіаційної галузі України Микола Марченко. – «Діяльність нинішнього голови Державіаслужби пана Антонюка не просто направлена на узурпацію всього авіа простору країни однією компанією. Саме такі, як Антонюк, віддаляють Україну від Європи».
Представник ГО «Автомайдан» Катерина Бутко підкреслила, що суддя, який веде процес, не користується довірою громадян. Оскільки люстрація судової влади в Україні не відбулася, залишається загроза того, що рішення може бути прийняте на користь окремого олігарха без урахування інтересів держави та її громадян.
Засідання суду перенесене на 12 лютого у зв’язку з тим, що у якості третьої сторони (крім державних органів)  до нього виявили бажання долучитися також Асоціація підприємств авіаційної галузі України, авіакомпанії UM Air, Атласджет та WizzAir.