Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

На знаменитому курорті Трускавець, по сусідству з лісовим озером, в красивій парковій зоні розташувався унікальний курортний комплекс «Шале Грааль». Чисте повітря, цілющі мінеральні джерела, приємна атмосфера відпочинку, традиції української гостинності, давні і сучасні технології діагностики та лікування, методики оздоровлення та релаксації, індивідуальний підхід до кожного гостя – візитна картка комплексу.
«Шале Грааль» включає в себе медичний центр з сучасним обладнанням, комфортабельні апартаменти, власний міні-бювет з мінеральними водами, СПА-центр з басейном, саунами і тренажерним залом, салон краси, косметологічні кабінети, а також ресторани, бари, дитячу кімнату, ігровий майданчик і стоянку для автомобілів. Тут створені всі передумови для оптимального поєднання комфортного відпочинку з оздоровленням. Застосовуючи для лікування та діагностики сучасне обладнання, технології вітчизняної та европейської курортології, фізіотерапії і косметології, кваліфікований персонал «Медікал СПА-центру« Авель »забезпечує збереження здоров'я, краси та молодості на довгі роки.
Мінеральні води Трускавця показані при захворюваннях органів травлення, печінки і жовчного міхура, підшлункової залози, нирок і сечовидільних шляхів, захворюваннях ендокринних органів і обміну речовин (цукровий діабет, сечовий діатез, подагра, ожиріння). Впровадження в практику медичного центру сучасних технологій розширює цей спектр і дає можливість лікувати патології хребта та суглобів, нервової системи, а також «хвороб цивілізації» – фізичне та емоційне виснаження, синдром хронічної втоми, синдром менеджера. Крім базового лікувального пакета, фахівці медичного центру розробили інші медичні програми – терапевтичну, урологічну, андрологічну, кардіологічну, програму очищення та зниження ваги, програму з неврології та оздоровлення дітей. Кожна з них передбачає консультації фахівців різних спеціальностей, комплекс діагностичних і лікувальних процедур, заняття в басейні і тренажерному залі, питне лікування мінеральними водами.
«Здоров'я і краса – єдині», вважають фахівці Медікал СПА-центру «Авель». Родзинка центру – естетичні програми, які пропонують ексклюзивні послуги по догляду за обличчям і тілом. Особливої уваги заслуговують передові технології апаратної косметології – радіочастотне омолодження, клітинна електроестетика Biogenie, кавітація, елек-тропорація і пресотерапія. У «Медікал СПА-центрі «Авель» працюють з провідними брендами професійної косметики, а тим, хто любить масажі, в тому числі екзотичні, пропонують широкий їх вибір.
«Sanita Per Aqua» – говорили римляни. «Здоров'я через воду» – вторять їм в Медікал СПА-центрі «Авель», пропо-нуючи скористатися послугами центру банних культур. Тут є басейн з гідравлічними системами, хамам з мильними масажами, російська лазня з віником, римська парна і фінська сауна, джакузі, інфрачервона кабінка, а закріпити красу золотистим загаром можна в турбосолярії.
Крім того, вас чекають суперкомфортні умови проживання – все це для відпочинку та насолоди життям і при¬родою. Так що, провівши відпустку в «Шале Грааль», ви повернетеся додому здоровими, оновленими і готовими до нових трудових подвигів!

Курортний комплекс «Шале Грааль» – це відмінне поєднання дарів природи для повноцінного відпочинку.
вул. Суховоля, 60а, Трускавець, Україна, 82200
+380 3247 7-12-12
info@chalegraal.com     www.chalegraal.com

назад >>>