Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Наталі ГУР'ЄВА
Регіональний директор італійської готельної групи Eleganzia Hotels & Spas у державах Східного партнерства
Серед туристичної громадськості прийнято вважати, що за кризових умов, коли виїзні туристичні потоки різко зменшуються, найбільше страждають інфраструктура об'єкти, які надають послуги елітного відпочинку, а також їхні агенти. З іншого боку, самі інфраструктурні об'єкти в кризові часи намагаються урізноманітніти свої програми - в першу чергу за рахунок подієвого туризму. Таким чином, туристи, що обирають розкішний відпочинок навіть за умов найжорстокішої кризи, мають широкій вибір з пропозицій різноманітних туристичних об'єктів лакшері-класу.
величезним задоволенням представляю два елітних курорти в Італії, які надають 'послуги найвищого класу. Це, передусім, Forte Village Resort (www.fortevillage.com) — 5-зірковий курорт, розташований на півдні Сардинії, в 40 км від Кальярі. Він захище¬ний від північних вітрів гірським ланцюгом, у результаті чого створюється особливий субтропічний мікроклімат, температура моря на два градуси тепліше, ніж в інших частинах острова, а пишна рослинність оповиває м'якою розкішшю своєї зелені 8 еле¬гантних готелів, 59 гарних сьютів та 6 приголомшливих вілл. Асоціація World Leading Resort визнала Forte Village кращим 15 разів поспіль, об'єднання World Green Resort — удруге. На вас чекають 21 ресторан, у тому числі й ресторани відомих Gordon Ramsay, Rocco Iannone and Giancarlo Perbellini; Академії спорту — тенісу, регбі, крике¬ту, гольфу, велосипедного спорту, тріатлону, боксу, футболу — Chelsea Football Club; Дитяче містечко, Barbie, Спа центр Thalasso del Forte з його сімома басейнами з водою різної концентрації солі, щоденні концерти, бутіки й нічні розваги в Leisure Land.
2015 року ми реалізуємо серйозний інвестиційний проект: повністю реконструю¬ються наші бунгало, з'явиться нова пляжна зона відпочинку, олімпійський басейн, спа-процедури можна буде проходити цілорічно, будуємо арену на 2500 місць. Воче¬видь, Forte Village Resort — місце сили для відновлення життєвого балансу тіла і душі!
Що ж до Castel Monastero (www.castelmonastero.com) — це чудове місце в Тоскані, у двох кроках від Сієни, серед виноградників К'янті, пшеничних полів і довгих рядів кипарисів, відреставрований середньовічний замок XI століття. Чудові номери, сьюти й вілла, церква, оточені давніми стінами, віддають належне спокійній та гармонійній елегантності старовинних тосканських будинків.
СПА-центр Castel Monastero — ідеальне місце для тих, хто хоче знайти гармонію й безтурботність. За 3, 5 або 7 днів ви зможете пройти програми зі зниження ваги, детоксикації організму, відновлення життєвих сил. Ви й ваш світ — у готелях Forte Village на Сардинії й Castel Monastero у Тоскані ... А все інше нехай почекає... Хоча б зовсім трохи.
 

назад >>>