Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Лариса СЛОБОДЯН, генеральний лиректор багатопрофільного туроператора «Експрес-вояж»
Круїзний пролукт з перших рук!
Мандрівка на білосніжному океанському лайнері безкраїми морськими просторами... Можливість за одну подорож відвідати кілька держав та міст... Тропічна засмага й водночас здорове морське повітря? Хто не мріяв про такий відпочинок?
Уяві переважної більшості українців круїзний туризм — це здобуток багатих та сильних світу цього, відтак подібні подорожі призначені для еліти суспільства. Та насправді це зовсім не так: переважна більшість пасажирів круїзних лайнерів — це звичайні люди, які заробляють собі на життя та водночас цінують нетривалі дні відпустки, а відтак із задоволенням відправляються у морські подорожі білосніжними лайнерами-красенями.
Що ж потрібно для того, щоб відправитися у круїз? Звичайно, трохи грошей (зазвичай не біль¬ше, ніж необхідно для придбання пляжного туру на модному курорті), закордонний паспорт... та бажання! А ще — правильно обрати круїзного оператора та агента.
Туроператор «Експрес-вояж» протягом багатьох років є генеральним представником в Укра¬їні, безумовно, найкращого у світі круїзного холдинга Royal Caribbean Cruises Ltd, до складу якого входить три провідних бренди: Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Azamara Club Cruises, а також круїзні лінії Silversea Cruises. У цілому ми пропонуємо своїм клієнтам більше 750 круїзних маршрутів по всьому світу, кожному з яких притаманні яскраві характерні риси, що зроблять відпочинок незабутнім! Більше того, наші співробітники підберуть для клієнта круїз, виходячи з власного досвіду — адже ми побували практично на всіх суднах, що обслуговують круїзних туристів на всіх основних маршрутах морських подорожей. А на нашому сайті як компанії-агенти, так і туристи можуть не тільки дізнаватися повну інформацію про круїз, що їх цікавить, але й забронювати його в режимі онлайн! Такі можливості є лише у нас.
Крім круїзних ліній, наша компанія є вибраним туроператором усесвітньовідомого резорту Disneyland Resort Paris в Україні.
За роки своєї діяльності на українському ринку ми змогли завоювати авторитет і повагу серед колег-операторів, агентів, клієнтів. Наші туристи на 100% задоволені круїзами, які ми їм органі¬зовуємо. Всі вони повертаються з позитивними емоціями та яскравими враженнями, а в майбутньому неодноразово звертаються до нас, щоб повторити незабутню відпустку. І це — дарувати людям радість відпочинку — є сенсом нашої діяльності як туристчиного оператора.
 

назад >>>