Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Сергій СОЛНЦЕВ
Налійність та якість - пріоритети NEWS Travel
Сьогодні визначним фактором є не тільки ціна туру, але й надійність компанії-туроператора, яка забезпечує туристичні послуги. Адже низка банкрутств туристичних операторів - спонукали туристів прискіпливо ставитися до якості та безпеки послуг, які вони оплачують.
Тому українські туроператори у спробах збільшити лояльність своїх клієнтів (а подекуди й «перетягнути» до себе чужих) вдаються до різноманітних маніпулятивних технологій, у тому числі до створення так званих «пірамід». За допомогою таких технологій гроші туристів, які купують операторський тур, насправді спрямовуються на погашення заборгованості туроператора перед партнерами (готелями, авіалініями, автобусними компаніями, що забезпечують трансфери та екскурсії і т.п.) за вже надані раніше послуги іншим туристам, або ж вдаються до демпінгу, коли тури виводяться на ринок за ціною, яка є нижчою від їх собівартості.
Для чого це робиться? В першу чергу, для того, щоб збільшити власну клієнтську базу та наростити обіг коштів по фірмі. Однак зрозуміло, що такі схеми більш-менш стабільно працюють лише на ринках з позитивним показником зростання туристичного потоку. В ситуаціях, подібних до української застосування подібних методів значно підвищує ймовірність невиконання зобов'язань туроператором перед партнерами та, відповідно, банкрутства операторської компанії, з усіми наслідками, що звідси витікають.
Я хотів би зазначити, що туристичний оператор NEWS Travel — це компанія, яка не вдається до подібних схем. Незважаючи на серйозне зниження купівельної спроможності українців та, відповідно, зниження попиту на туристичні послуги, наш бізнес, як і раніше, залишається прибутковим. Насамперед за рахунок грамотного бізнес-планування своєї діяльності. Відтак як партнери, так і клієнти можуть бути впевнені у тому, що зобов'язання, взяті на себе нашою компанією, будуть виконані за будь-яких умов. Останнє твердження підкріплює ще й факт, що у рамках співробітни¬цтва зі страховою компанією «ВУСО» кожний наш тур застрахований на повну його вартість від ризику невиконання функцій туроператором.
 

назад >>>