Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

1 КРАЩІ ТАРИФИ
Завдяки багаторічним партнерським відносинам і багаточисельним договорам з авіакомпаніями, ми дійсно можемо запропонувати найкращі умови. Обсяги продажів авіаквитків Tickets.UA дозволяють отримати по-справжньому кращі умови, які не можуть запропонувати інші консолідатори.

2 ЗАРОБЛЯЙТЕ РАЗОМ
Tickets.UA бере участь у програмах винагороди та заохочення обсягів продажів, а також акціях перевізників. Розуміючи важливість побудови партнерських відносин, ми пропонуємо скористатися цими спеціальними умовами.
Заробляйте більше комісійної винагороду сьогодні і в перспективі

3 ПОТУЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ О ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Для агентств, які давно працюють на ринку продажу авіаперевезень, ми пропонуємо комплексний підхід в автоматизації процесу пошуку перельоту і випуску авіаквитка на підставі рішень партнера Amadeus. Amadeus RTS - професійний інструмент автоматизації відправлення запитів на випуск електронних квитків.
Прозорі процедури взаємодій і підключення субагента на протязі 24 годин дають можливість одразу почати роботу та заробляти гроші

4 ДОДАТОК В ЯКОМУ ЛЕГКО ПРАЦЮВАТИ ВСІМ
Робота в системах бронювання вимагає дорогого навчання персоналу і запам'ятовування команд. Ми розуміємо складність роботи з такими системами для агентств, які тільки починають свою діяльність у сфері продажу авіа та туристичних послуг. Тому компанія розробила власний, простий і зрозумілий сервіс agent.tickets.ua, в якому зручно і приємно працювати агентам з малим досвідом роботи.
Продавати авіаквитки ще ніколи не було так просто

5 ВСІ ТРЕВЕЛ ПРОДУКТИ В ОДНОМУ МІСЦІ
Tickets.UA пропонує агенціям повністю інтегровану систему, за допомогою якої можна продавати все: авіаквитки, готелі, страховки, залізничні квитки, квитки на автобус та багато іншого.

Контакти
agent.tickets.ua +38 (032) 232-86-01 (вн. Номер 140) Катерина Шукатка або Анастасія Брояковська
TICKETS UA
 

назад >>>