Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Американський портал Price of Travel, що позиціонуе себе як агрегатор туристичної інформації для мандрівників, які бажають заощадити, опублікував рейтинг найдешевших туристичних центрів Європи. Витрати мандрівників оцінювалися за параметром сумарної вартості одного дня перебування для індивідуального туриста.
Для кожного учасника рейтинга надасться інформація про назву національної валюти, вартість ночі проживання у найкращому, з точки зору упорядників рейтинга, хостелі, середній чек у ресторані, середня вартість напоїв/розваг та проїзду по місту (регіону). Сумарна вартість перебування індивідуального туриста в місті - учасникові рейтинга подасться в національній валюті, перераховується в долари США - саме за цією, вираженою в доларах, вартістю здійснюсться ранжування рейтинга.
№і за результатами 2015 року за дешевизною послуг для індивідуальних туристів було визнано українську столицю. Автори рейтинга так характеризують Київ у своєму огляді:
«Київ завжди був дешевим (і водночас досить-таки віддаленим) порівняно з іншою частиною Європи. Але конфлікт та невизначеність, через які Україна пройшла у період 2014-15 років, викликали падіння її валюти та посилення інфляції. Наразі важко сказати, якими будуть тутешні ціни 2016 року, але принаймні с підстави вважати, що Київ, як і раніше, залишатиметься дешевим для іноземців. Сподіваємося, ситуація у місті сприятиме тому, що гості української столиці почуватимуть себе найближчим часом більш-менш безпечно».
Отже, за кошти, які усереднений індивідуальний турист витратить протягом дня в Цюріху, він може перебувати в Києві 5 днів, до того ж у нього залишаться кошти на кілька поїздок у міському транспорті української столиці або ж на один напій чи розвагу економ-класу. Варто також зауважити, що відповідно до значення денних витрат мандрівників, іспанський острів Ібіца - складова Балеарського архіпелагу та місце розташування заможних нічних клубів, має поділити 35 місце із Дубліном. Натомість упорядники із незрозумілих причин помістили його на 40 позицію.

назад >>>